reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć wszystkim:)
No ja także dołączam do grona starajacych się 2009.
Staramy sie z narzeczonym od września 2008 i jak narazie bez efektów....
Mam nadzieję, że razem będzie nam raźniej:-)
Oczywiście jako życzenia świąteczne i noworoczne...życzę wszystkim nam staraczkom szybkiego zafasolkowania:tak:

Witajcie Maja123, ja tez z mezem staramy sie od wrzesnia i jak do tej pory nic:-(. Udzielam sie jeszcze na watku Starajace 2008 a po nowym rozu przeniose sie juz calkowiceie tutaj:tak: Pozdrawiam serdecznie i tez zycze szybkiego zafasolkowania:tak::-):tak:
 
Beti widze ze bedziesz dzialala w moje urodzinki :) Bede trzymała kciuki :-)

Witam Cie maju no i zycze bys jak najszybciej zostala mamusia
POZDRAWIAM cie serdecznie
 
Mężatkado końca roku jeszcze parę dni, może akurat, a jak nie to w styczniu na bank:-) zobaczysz:-) ja trzymam kciuki, za Twoja fasolinkę, która niedługo u Ciebie zamieszka:-)

Cari będę pamiętać, że to Twoje urodzinki:-)
askoro to Twój szczęśliwy dzionek to może i mi się poszczęści:-)
 
Mężatkado końca roku jeszcze parę dni, może akurat, a jak nie to w styczniu na bank:-) zobaczysz:-) ja trzymam kciuki, za Twoja fasolinkę, która niedługo u Ciebie zamieszka:-)

Dziekuje mam taka nadzieje:tak::tak::tak:

Mam tez male pytanko, ktore zadalam tez na forum Starajace sie 2008. Moze tutaj dostane tez odpowiedz:-). Otoz odkad staramy sie z mezem o dzidzie (4m-ce) ok 20dc mam brazowe plamienia i do tyg przychodzi @. W tym m-cu staralismy sie o dzidzie pare dni temu i wczoraj :-) i dzisiaj jest dopiero 15dc a ja w ubikacji zauwazylam lekko czerwone(bardzie rozowe) plamienie, a to nie jest jeszcze 20dc:-(. Nie wiem dlaczego cos takiego mi sie dzisiaj pojawilo? Skad sie to bierze.......?
 
Mężatka a powiedz mi kochana, robiłaś jakieś badania?
ja byłam u ginki, zrobiła mi usg i stwierdziła, że nie mam owulacji, moje pęcherzyki nie dojrzewają:-( w poniedziałek idę na badania mam ich razem 5 sztuk z jakimś testem, między innymi są tam badania na prolaktynę, na przysadkę mózgową i coś tam jeszcze.
Chciałabym Ci rybko pomóc, ale nie wiem dlaczego,może warto by było sie gina popytać, zawsze jakby nie było to fachowa porada:tak:
 

witajcie dziewczynki i ja przyszlam sie przywitac do was :-)
co prawde siedze jeszcze na Starajace sie 2008 ale juz niedlugo bede musiala zmienic watek na Starajace sie 2009 :blink:
Patrzac na liste staraczek 2009 to wiekszosc dziewczyn mnie juz zna :tak:
Dla dziewczyn ktore jeszcze mnie nie znaja ;-):-p


imie: ilona
Lat: 21
rozpoczete staranka: Lipiec 2007 ( 17 miesiacy temu )
rozpoznane choroby : Zespol policystycznych jajnikow PCOs :-(
4 cykle na Clo+ Pregnyl, niestety nieudane :-(
Kolejne kroki - Maj 2009 planowane HSG i w zaleznosci od wynikow dalsze leczenie :tak:

Pozdrawiam was serdecznie i do uslyszenia :-D
 
Ostatnia edycja:
Jeżeli chodzi o dni płodne po owulacji to ciężko powiedzieć ale z regóły jest to jeszcze 1 lub max 2dni kiedy kobieta ma możliwość zajsc w ciąze.
Ja w tym miesiącu mam tylko 1dzien po owulacji płodny-pn.
Też trzymam za Ciebie kciuki;-)
i pamietaj że jak nie teraz to nastepnym razem moze sie uda:tak: Buźka

Witaj Kinga85, wiem ze jestesmy w podobnej sytuacji, tez mialam ostatnia @ 6 grudnia czyli dni plodne mniej wiecej w tych samych dniach(nie wiem tylko jak dlugie sa twoje cykle bo moje widac na suwaczku -26, czasem jest co24,25dni). Piszesz, ze masz ostatni dzien plodny w pn a u mnie chyba juz sie to skonczylo dzisiaj:tak:, mysle ze owulke mialam 2-3dni temu(pomagalam sobie testami:tak:) a ty? Jak tam twoje obliczenia?:-)Pozdrawiam serdecznie....
 
witaj Lilu:-)
wiesz, myślę, że rok 2009 będzie szczęśliwy dla wszystkich starających się:-)
koniec roku przestępnego 2008, nadchodzi szczęśliwy 2009:-)
 
reklama
Mężatka a powiedz mi kochana, robiłaś jakieś badania?
ja byłam u ginki, zrobiła mi usg i stwierdziła, że nie mam owulacji, moje pęcherzyki nie dojrzewają:-( w poniedziałek idę na badania mam ich razem 5 sztuk z jakimś testem, między innymi są tam badania na prolaktynę, na przysadkę mózgową i coś tam jeszcze.
Chciałabym Ci rybko pomóc, ale nie wiem dlaczego,może warto by było sie gina popytać, zawsze jakby nie było to fachowa porada:tak:

Nie robilam jeszcze zadnych szczegolowych badan oprocz cytologii, ktora jest ok:-)Mieszkam w Szkocji, wiec tu to wyglada starsznie:-:)-(. Do Polski wybieram sie 20 stycznia i mam zamiar zasiegnac prawdziwej i fachowej porady, bo tutaj jedna ciezko o cos konkretnego:-( Pare dziewczyn mieszkajacych za granica cos nie cos wie o tym:tak:

Witaj Lilu19, ja juz sie tu pomalutku zadomowilam, mimo ze czesciej jestem na watku Starajace 2008, ale rok sie szybko konczy.
Poczatkiem stycznia bedzie testowanko i mam nadzieje, ze sie uda:-):-) Jedynie martwia mnie te plamienia, no ale coz zapytam lekarza czy wszytsko u mnie oki juz w Polsce w styczniu:tak::tak:

Pozdrawiam gorace wszystkie kobietki!!!!!
 
Do góry