reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

jak tylko net nie będzie się zacinał to zacznę listę staraczek 2009. Już mały wstęp zrobiłam ale sprzęt coś nie daje redy, siec przesilona czy co, nerwy mnie brały i wyłączyłam kompa, nawet strona startowa w necie otwierała się wieki, jak nigdy tak na złość albo jakby ja nie mogła prowadzić listy.....

Tak czy siak zajrzyjcie tam i przyjmijcie me życzenia na nowy rok;-)
 
reklama
Teraz troszkę odpuszczę, internet się tnie i to porządnie. Kiedyś tu zajrzę.
Pa dziewczynki;-)
Do zobaczenia a może raczej do przeczytania, powodzenia:-)
 
Ja równiez witam z rana!!!!
Ide dzis do lekarzaz Darią i bede krzyczec o antybiotyk dla malej..
Biedulka kaszle mi juz 5 tygodni(w piatek minie dokładnie 5 tyg)a to juz stanowczo za duzo.

Wczoraj wstała mi z goraczka,mówiła ze boli ją uszko,wpusciłam jej kropelki i nie chciałam puscic do przedszkola,ale ona dostała jedna z głównych ról w jasełkach w przedszkolu i "musiała być na próbie".No wiec ją pusciłam

W przedszkolu dostała goraczki 38,5'C,ale prosiła pani,zeby "nie dzwonic do mojej mamusi,bo ona przyjdzie i mnie zabierze do lekarza i nie pusci na jaselka"...Panie tak płakały ze smiechu;-)Oczywiscie zadzwoniły do mnie,podały nurofen i mała tam poszła spac.Potem przyszlismy z mężem na te jasełka...

Normalnie jestem tak dumna z mojej dziewczynki.Czesc dzieci sie wstydziła,nie chciała nic mowic,rozpłakała sie "do mamy",a moja biedna wyszła na srodek,widac ze chora i normalnie jak zawodowa aktorka zaczęła recytowac swoje kwestie.Przy wejsciu pani jej podpowiada poczatek,a moja Daria mowi:"spokojnie prosze pani,wiem co mam mówic"...Jak skonczyła swa kwestie to wszyscy rodzice zrobili "och...."bo m ówiła głosno i wyraznie,a innych dzieci w ogóle nie było słychac...

Nie musze dodawac jak pekalismy z dumy...Po przedstawieniu az słaniała sie na nogach z choroby,dostalimy jeszcze od niej przepiekną siwateczna laurke,no po prostu cudowna...

Dalismy jej w domku Barbi w nagrode taka z pieskami,którą mielismy kupiona na swieta,ale po prostu wczoraj naprawde zasługiwała na nagrode.Dałam jej znów nurofen i zaczęła normalnie funkcjonowac

A na 12 mamy do lekarki i jak mowiłam-chce jej antybiotyk,zeby to w koncu zakonczyc,bo zadne syropki nie daja jej rady,a nie chce dzieciaka meczyc.Do swiat nie puszcze juz jej do przedszkola(ku jej rozpaczy)+do tego swieta to moze juz super wydobrzeje;-)

Imąż mi sie rozchorował,ale tak zwyczajnie,bez tych napadów kaszlu...i musial biedny isc do pracy....


Napisaąłm esej,ale lzej mi dziewczynki,pozniej powiem jak byo u lekarza...


pozdrawiam Was kochane bardzo cieplutko!!!!!
 
Witam Was w ten ponury i deszczowy dzien....

Marlenko czekam do lipca , bow przyszłym roku czeka mnie jeszcze remont który koniecznie musimy zrobic i razem z mezem nie chcemy by ten remont sie odbywal jak bede w ciazy..... Drugi powód to fakt ze w tamtym roku nie miałam zadnego wypoczynku, dlatego moj maz chce mnie zabrac w góry i nad morze zanim bede w ciazy - chce bym nabrala siły i maksymalnie wypoczeła

Lekarz mówił mi bym pół roku odczekala zanim bede sie starała o dzidzie. Dlatego od przyszlego roku zmieniam lekarza i gdzies tak w lutym wezme sie za wszelkie badania.

Agadaria zycze zdrówka dla malej no i dla meza..... Oby wyzdrowieli do swiat:-(

Lusesita,Kinga, Niusia i pozostale dziewczyny których jeszcze nie zdołałam zapamietac Zycze milego dnia , duzo optymizmu i usmiechu
 
Ja równiez witam z rana!!!!
Ide dzis do lekarzaz Darią i bede krzyczec o antybiotyk dla malej..
Biedulka kaszle mi juz 5 tygodni(w piatek minie dokładnie 5 tyg)a to juz stanowczo za duzo.

gratki dla młodej aktorki ..... a co do kaszlu, to ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która też walczyła z kaszlem u synka i zrobili wymaz z gradła i noska i okazało się,że ma paciorkowca, więc może najpierw też takie badania, aby wiedzieć jaki antybiotyk podać ...... i zdrówka dla małej :tak:
 
reklama
Aga masz core stworzana na scene!i waleczna niunia!cora a postanowila pokazac ze nie straszne jej przeciwnosci losu:-):-DDarcia gratuluje!:-):-D
zyczymy zdrowka i oby nie plucka!:-(
czekamy na wiesci...
ps.moze wez odrazu antybiotyk dla meza!:confused:
a dobry syropek na kaszel to sinecod w kropelkach-mozna dawac nawet na noc!tlumi odruch kaszlu:nerd:
 
Do góry