reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

:-)Witajcie
nowe i stare;-)staraczki 09'
Przykro mi ze niektore z was staraja sie bez efektow!:zawstydzona/y:Aletrzymam kciuki i wierze ze uda sie nam zostac zafasolkowane w 2009 lub juz mamusiami!:-):-)
Przykre jest tez to ze nieraz checi sa ale jak pewno w wielu przypadkach u nas los sie uwezmie!Ipiniedzy brakuje i zdrowia!Ale warto powalczyc o szczescie!:-);-)
Wiecie zrobilabym liste jako zalozycielka watku ale ja to na takie rzeczy za ciemna;-)Moze ktoras obeznana juz jest w BB to zlecam wam!:-)
 
reklama
Czesc Dziewczynki:-)
Ja swoje staranka ciągnę dalej i przenosze na 2009 rok! niestety w tym 2008 się nie udalo:((:)-:)-:)-(teraz czekam na @ ktorej brak od wrzesnia i od nowa badania...:-(
Tez jestem mężatką,jestem wasza rówiesniczką, moze ktos mnie pamięta ze staraczek 2008! :tak:
nie mogę zajsc w ciąże od ok. 2 lat, a na wiosnę minie druga rocznica ślubu...

Witaj Bablyss:-D
Ja Cię pamiętam!!:tak::-D Byłam trochę na wątku 2008 później zniknęłam i znów się pojawiłam:tak::-D
Życzę szybkiego zafasolkowania Kochana!!:tak:
 
witam sie z ranka:blink:
jak tam chumorki dziewczyny??? gotowe jesteście do staranek?;-)
U nas dziś startujemy!:tak: Czuje że już jestem gotowa.. syna muszę przetrzymać cały dzien żeby nie spał ale za to wieczorem szybko nam poszedł spać. W sumie problemu nie bedzie bo spal dzis do 10.

Milego dnia zycze!

bablys zycze ci jak najlepiej, na pewno w koncu wam sie uda bo musi sie udac!:-)
 
witam sie z ranka:blink:
jak tam chumorki dziewczyny??? gotowe jesteście do staranek?;-)
U nas dziś startujemy!:tak: Czuje że już jestem gotowa.. syna muszę przetrzymać cały dzien żeby nie spał ale za to wieczorem szybko nam poszedł spać. W sumie problemu nie bedzie bo spal dzis do 10.

Milego dnia zycze!

bablys zycze ci jak najlepiej, na pewno w koncu wam sie uda bo musi sie udac!:-)

No to Kochana życzę upojnej nocy:rofl2:
Hihihi:-D:rofl2: A wstyczniu razem zatestujemy:tak::-D
 
witajcie:-)
kingus moj tez dzis wstal o 10 czyli byla zmowa!pewno w nocy na gg siedzieli!:-D:-D:-D
Moj maly od wczoraj siusia juz do kibelka!:-)alez dumna jestem!Latem wolal i nagle dostal zapalenia siusiaka i skonczylo sie ale juz moge odetchnac od pampersow!No tylko zdarzy mu sie teraz siknac ciut w majteczki na proszek wiecej wydam!:szok::dry:;-)
ja sprzatam ale len znow u mnie w gosciach:-);-)
ehh i jeszcze Adi cos mi naprzestawial w kompie ze mam wileki rozmiar strony i nie wiem jak to odkrecic bo probowalam pomniejszac i i w narzedziach kombinowalam i nic!:crazy:och te berbecie:baffled::-D
 
Czesc dziewczyny.. chcialabym do Was dolaczyc jesli pozwolicie, co prawda chyba powinnam byc na innym watku, ale tu jest tak hmmm.. optymistycznie,

Marlena witam serdecznie jak i pozostałe nowe staraczki witam z planem na fasolke na 2009 rok i życze wsystkim sukcesu II kresczek

A ja 01.01 będę zachodzić :-)

ja też mam taki plan na 01.01. :tak::-D:tak: więć bedzie roboczy Sylwester i Nowy Rok ........ więc szampańskiej zabawy .........................

a co do tej listy, to mogę sie za to zabrać, w pracy mam możliwość wchodzenia na BB i czasem nawet sporo czasu, więc mogę troszke przysiąć do listy, ale chyba stworzyć ją na tym wątku, nie tworzyć czegoś odrębego .......... :tak:
 
tylko najelpeiej na pierwszej stronie - np w pierwszym poście :)
bo inaczej ciężko będzie ją znaleźć :-D
 
hej dziewczyny już sama nie wiem gdzie zagladac czy tu czy na 2008 trochę się już dziewczyn tu przeniosło... ja już szans na 2008 nie mam ale 2009 ... musi się udać!!!!
 
reklama
Witajcie słoneczka:-)
Na początku chciałam Wam powiedzieć jak wczoraj mnie korciło. Wczoraj przypadła mi akurat owulka, mimo że to dopiero pierwszy cykl po ostatnim porodzie ja tak mam że wyczuwam kiedy mi przypada i nie mam na myslinumeracji dnia ale mam takie specyficzne odczucie i gęsty śluz więc zdając sobie sprawę że to dziś normalnie zżerało mnie w środku że mam taką okazję przy naszych chęciach a trzeba czekać...:wściekła/y::angry::baffled::dry:

Ja również jestem jak najbardziej zaaaaa taką listą ;-)

Wskoczcie dziewczyny na wątek imion dla bobasków w tym dziale, jestem ciekawa waszych propozycji, opini i gustów ;-)

kinga85 to w takim razie dziś trzymam za Was kciuki!!! :-)

Ide sobie kawki zrobić głowa mnie coś dzis boli, pracowity dzień miałam w sądzie...:nerd:

Buziaczki dla wszystkich i powodzenia dla dzsiejszych staranek!!! uda się :-):tak:
 
Do góry