reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

witajcie wieczorkiem:-D
ja mam malo czasu bo ciagle latam za malym i tylko ptam czy siku nie chce!
jarzebinko wiec stwarzaj liste i jak masz ochoe to mozemy wkleic na moj post!na 1 stronie!napisz mi na gg jak zrobisz to wkleimy!tylko to musi byc w kolo poludnia bo potem na kompie nawet nie siedze bo mezu wraca!;-)
 
reklama
i ja na chwilke zaglada, :)
Oj dziewczyny tyle piszecie ze nie nadązam z czytaniemm
mimo ze jeszcze wczesny wieczor ja juz padam...po dluugim spacezrze z mlodym
Buzki babki
 
dowiedziłam się że wyjeżdżam jednak na sylwestra bardzo sie cieszę to taka trochę spontaniczna decyzja, co najlepsze wtedy mniej wiecej wypada owlacja więc może klimat, nastrój i w końcu się uda!!!!
 
Pinacoladaja byłam wczoraj u ginki, i ona właśnie powiedziała, najgorzej zwariować bo wtedy nic nie wychodzi,kobieta ma jakąś wtedy blokadę tam i d...a, bo za bardzo chce
ale to tak się łatwo mówi-wyluzuj, jak sie tak czeka:-)wiem sama po sobie:-)
a 2009 musi być dla nas szcześliwy:-)trzymam kciuki:-)

Oczywiście że 2009 będzie nasz :tak: Również trzymam kciuki za Was
 
jak ma sie męża kibica to ma sie wolny wieczór na BB.... wiec witam wieczorkiem

i Gosia witam tutaj ......:tak:

to za liste sie zabiorę, ale podejrzewam,że będzie koło wtorku i wtedy sie odezwe Lusesita do Ciebie i faktycznie najlepiej jak bedzie w pierwszym poście ......:tak:

a dzisiaj życze miłego wieczorku :tak::-D;-)
 
Witam
Na poczatku chciałabym przywitac nowe dziewczyny -------- coraz nas wiecej :-) To dobrze !!!!!

Poza tym naprawde duzo piszecie ledwo zdazyłam nadrobic zaległosci
Nie które z Was maja juz swoje pociechy :-) , juz nie moge sie doczekac kiedy i ja bede miec. Tylko poczekac do lipca .....ehhh
 
Witam
Na poczatku chciałabym przywitac nowe dziewczyny -------- coraz nas wiecej :-) To dobrze !!!!!

Poza tym naprawde duzo piszecie ledwo zdazyłam nadrobic zaległosci
Nie które z Was maja juz swoje pociechy :-) , juz nie moge sie doczekac kiedy i ja bede miec. Tylko poczekac do lipca .....ehhh

Carri mam takie pytanie, bo jestesmy w podobnej sytuacji.. do lipca czekasz bo lekarz kazal Ci tyle odczekac, czy z jakichs innych wzgledów?
 
hej kobietki:-)
kurcze a ja dziś miałam niespodziewanych gości i nie miałam jak do Was zaglądnąc,dopiero poszli sobie
jutro po pracy nadrobie, hmmmm jutro ide do ginki z wynikami, ale dobrze jak przyjde do poczytam:-)
teraz zmykam kochane
życzę kolorowych i spokojnej
buziolki:-)
 
Witajcie dziewczyny:-):-)
Ja jeszcze udzielam sie na forum Staraczek 2008. Dzisiaj pierwszy raz postanowilam sie tu odezwac. Widze, ze duzo dziewczyn sie tu poprzenosilo:tak::tak:.
W sumie ja jestem w srodku cyklu i przytulanek, dopiero w styczniu ok 6-8 bede testowac i mam wilelka nadzieje, ze sie uda:blink:. Staramy sie z mezem od 4 m-cy. Mialam juz wielkie zalamanie:-(plakalam i pytalam ''DLACZEGO'', ale teraz juz podchodze do tego na luzie i optymistycznie- Co ma byc to bedzie, wszystko jest w rekach Boga:-):tak::-) Moge powiedziec szczerze, ze forum bardzo mi pomoglo - szczegolnie te rozmowy i rady od pozostalych dziewczyn!!!

Pozdrawiam i zmykam do meza papap
 
Ostatnia edycja:
reklama
witaj mężatko! :blink: widzę że dni płodne masz mniej wiecej w tym samym czasie co ja;-) upojnych starań życzę! a na początku stycznia bedziemy testowały! :-)

pozdrawiam
milego wieczorku zycze
 
Do góry