reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć my z mężem cosik czuję, że przenosimy nasze staranka na 2009 bo coś czuje, że do 8 dni @ przylezie...chyba za bardzo chcemy i nie wychodzi eh! Powodzenia Wam wszystkim życzę i mam nadzieję, że może 2009 będzie szczesliwy dla nas starających się :)
 
Pinacoladaja byłam wczoraj u ginki, i ona właśnie powiedziała, najgorzej zwariować bo wtedy nic nie wychodzi,kobieta ma jakąś wtedy blokadę tam i d...a, bo za bardzo chce
ale to tak się łatwo mówi-wyluzuj, jak sie tak czeka:-)wiem sama po sobie:-)
a 2009 musi być dla nas szcześliwy:-)trzymam kciuki:-)
 
Czesc Dziewczynki:-)
Ja swoje staranka ciągnę dalej i przenosze na 2009 rok! niestety w tym 2008 się nie udalo:((:)-:)-:)-(teraz czekam na @ ktorej brak od wrzesnia i od nowa badania...:-(
Tez jestem mężatką,jestem wasza rówiesniczką, moze ktos mnie pamięta ze staraczek 2008! :tak:
nie mogę zajsc w ciąże od ok. 2 lat, a na wiosnę minie druga rocznica ślubu...
 
Beti jednak jak kobieta nie wyluzuje to w ciąże nie zajdzie i taka prawda;-) Nie ma co się gorączkować bo w końcu na pewno sie uda. Każdy ma swój czas...
Witam nowe staraczki'09 :-)
i zycze spokojnej nocy!
Dobranoc
 
reklama
Do góry