reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej Dziewczynki,

Witam Wszystkie nowe Staraczki.



aguniak - no ja trzymam i to bardzo mocno. :-):-):-) Przecież wiesz ;-):tak::tak::tak:

Zaraz uciekam zrobić małe zakupki i jade na uczelnie, może wkońcu mój dyplom będzie gotowy. A potem jade poza Wawke, odpocząć. Tak więc dopiero jutro zajrze.


Ale Ci dobrze weź mnie ze sobą :-)
 
Dziewczyny jestem w ciąży :eek::eek::eek:. Dzisiaj rano 2 grube kreski na teście. W sumie spodziewałam się trochę ale i tak czuję zaskoczenie i jakieś takie niesamowite uczucie, że cały dzień o tym myślę. Nie mogę w to uwierzyć.

HUUUUUUUUUUUUUURA!!!! OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

Witam nowe forumowiczki:-D

Dziewczyny ja mam dziś mega doła, ale nawet popłakać sobie nie umiem:baffled: może dlatego, że w pracy jestem:angry: po pracy pojadę do domku i zaraz zmykam spać, żeby ten dzień się skończył:angry:
 
A za mnie nikt nie trzyma kciuków :-(


i ja ja ja jeszcze trzymam:tak:


HUUUUUUUUUUUUUURA!!!! OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

Witam nowe forumowiczki:-D

Dziewczyny ja mam dziś mega doła, ale nawet popłakać sobie nie umiem:baffled: może dlatego, że w pracy jestem:angry: po pracy pojadę do domku i zaraz zmykam spać, żeby ten dzień się skończył:angry:


ojejku co się stało:eek:tule mocko:tak:
 
reklama
czemu masz dola?

Ehh, bo u mnie w pracy, aż 4 dziewczyny są w ciąży...3 są na L-4, a jedna dalej pracuje....i dziś jeszcze jedna przyjechała z ciastem, bo ma urodziny, no i oczywiście gadka tylko o jednym, a nikt nawet na mnie nie zwracał uwagi, że mi trochę przykro, więc sobie poszłam do swojego pokoju...
 
Do góry