reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Agniesiak85 trzymam kciuki. Ja tez jak nie dostane @ to testuje 1-2. Chociaz mam ochote juz dzis testowac ale moj M to samo powiedzial zebym jeszcze poczekala. A tam co ma byc to bedzie, nie ten cykl to moze nastepny :-)
 
Ja też mam najlepsze dni między 12 a 14 dc. Sprawdziłam testami owulacyjnymi w 1 cyklu i u lekarza w 2 cyklach. 3 razy wyszlo tak samo.
 
Ostatnia edycja:
no tak ale wy juz macie dzieci a to bedzie moje pierwsze.wyobrazcie sobie jak ja schizuje...wiem ze duzo pytam i oczekuje na odpowiedzi ale prosze o ociupinke wyrozumialosci:sorry:
 
no tak ale wy juz macie dzieci a to bedzie moje pierwsze.wyobrazcie sobie jak ja schizuje...wiem ze duzo pytam i oczekuje na odpowiedzi ale prosze o ociupinke wyrozumialosci:sorry:
Ja jeszcze dzieci nie mam, ale mam zamiar to szybko nadrobic:-p:-D
To by bylo moje pierwsze maleństwo..:tak:
Dziewczyny piszą, że jak były w ciązy to miały dużo białego śluzu a ja się martwię bo u mnie brak:-(
Cycuchy bolą po bokach, tempka normalna (choc jak nawet chora bylam to baardzo rzadko miałam podwyższoną), sennośc, brzusi nieraz pobolewa, kłuje w jajnikach i lekkie odbijanie:eek:

agniesiak85 trzymam kciuki (a niech tam)to kiedy bedziesz wiedziec czy sie udalo?
Kochana myślę, że do 3 maja będę wiedziec:tak:
 
reklama
Do góry