reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A mi dalej w głowie wiruje..

Odbijało mi sie jeszcze ranne ciasto drożdżowe..
Ale w tym miesiącu były przytulanka tylko dwa razy w 11dc i 13dc także nie nakręcam się. Czekam 10 dni jeszcze na @.

Dobra ja zmykam juz dziewczynki bo M kolacyjkę zrobił:)
Do jutra Kochane moje!! Muaa :*




nie martw sie u mnie gorzej:wściekła/y:staranka zamiast od wczoraj tylko dziś rano były i już musze zaprzestać bo jest juz za blisko owulki co juz na chłopca wiec ja tylko 1 miałam staranka i wątpie że cos wyjdzie z tego co czekam na @ i wtedy na nowo staranka:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam, przeczytałam wszystko co napisałyście dzisiaj..Nie mam siły odpisywać - mam doła, jestem na granicy płaczu i mam wszystkiego dość. Wybaczcie że się żalę..
Już uciekam..
 
Witam, przeczytałam wszystko co napisałyście dzisiaj..Nie mam siły odpisywać - mam doła, jestem na granicy płaczu i mam wszystkiego dość. Wybaczcie że się żalę..
Już uciekam..



o jejku kochana co sie stało,jesteśmy tu aby sie nawzajem wspierać więc powiedz co na serduszku ci siedzi a napewno będzie lepiej :tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ten miesiac jest do dupy, same oplaty plus inne dodatkowe z glupoty meza, a tu teraz to.
To ja mialam byc to niepijaca na jej slubie, a tu bedzie odwrotnie

Spokojnie- jeszcze zaciążysz szybciej niż myślisz :tak:.


Byłam rano w łazience i na majteczkach zauwazyłam brązową plamkę... Nie może to byc @ bo jeszcze 9 dni.. Ah.. i juz się martwie, że cos nie tak jest..

Ja myślę, że to może być plamienie implantacyjne czyli zagnieżdżenie zarodka. Podobno tak się zdaża u niektórych kobiet. :happy:


Ale tak bym chciała, żeby to był nasz upragniony "Tomuś":tak:
Zobaczymy za jakiś tydzień. Tylko ja żadnych objawów prócz zawrotów głowy nie mam.

A może jest? widzę, że testujemy w podobnym czasie, ciekawe jakie będą wyniki ;-).​

Ja w ciąży jestem po raz pierwszy a szanse miałam niewielkie.

A dlaczego? Powiesz, czy to tajemnica??????
 
Trzymam kciuki by ten raz był porządny i wystarczył:tak:



mam jakieśv wielkie wrażenie że do dooopy:-(wogóle cały czas od tamtej pory mi sperma wycieka eee no i może też cieknie bo mam dni płodne ale jakoś nie wiedze żeby cos mogło być:no:
a u ciebie kochana tak jak pisała jedna koleżanka wcześniej że plamienie to może być zagnieżdżenie się zarodka:tak:;-):-)
 
ja osobiscie nie mialam tak ze lecialo ze mnie ale moja mama przechodzi menopauze i miala @ przez poltora miecha a tak co 3-4 miesiace czasem cos kapnelo i poszla do jednego gina ze cos nie tak jak tak juz lecialo i lecialo i on wyslal ja do szpitala bo jak sie przechodzi menopauze i zaczyna sie coraz zadziej miec @ to trzeba isc na wyczyszczenie drog rodnych.. tak wzane łyzeczkowanie.. moze Ciebie nie za dobrze wyczyscili albo nie czyscili a powinni i dlatego leci..


Czyścili całą godzinę:( a do menopauzy to mi jeszcze trochę czasu zostało chyba:p
Dziękuje NEKTARYNKO:-)
Zmykam na dyżurek pooglądać świat na niebiesko:D żeby dziś był spokój w pracy bo dostałam chyba @ i już brzuchorek boli a gdzie tam ranek.
Całuski na noc Dziewczynki:-)


miłej pracy:-)będzie dobrze:tak:
 
Napisał Nektarynka
ja osobiscie nie mialam tak ze lecialo ze mnie ale moja mama przechodzi menopauze i miala @ przez poltora miecha a tak co 3-4 miesiace czasem cos kapnelo i poszla do jednego gina ze cos nie tak jak tak juz lecialo i lecialo i on wyslal ja do szpitala bo jak sie przechodzi menopauze i zaczyna sie coraz zadziej miec @ to trzeba isc na wyczyszczenie drog rodnych.. tak wzane łyzeczkowanie.. moze Ciebie nie za dobrze wyczyscili albo nie czyscili a powinni i dlatego leci..


Czyścili całą godzinę:( a do menopauzy to mi jeszcze trochę czasu zostało chyba:p
Dziękuje NEKTARYNKO:-)
Zmykam na dyżurek pooglądać świat na niebiesko:D żeby dziś był spokój w pracy bo dostałam chyba @ i już brzuchorek boli a gdzie tam ranek.
Całuski na noc Dziewczynki:-)





miłej pracy:-)będzie dobrze:tak:
Jescze mam problemy z tą stronką niechcący skasowałam posta:p
patrysia86 -gdyby to było możliwe było by pięknie:):-)
 
mam jakieśv wielkie wrażenie że do dooopy:-(wogóle cały czas od tamtej pory mi sperma wycieka eee no i może też cieknie bo mam dni płodne ale jakoś nie wiedze żeby cos mogło być:no:
a u ciebie kochana tak jak pisała jedna koleżanka wcześniej że plamienie to może być zagnieżdżenie się zarodka:tak:;-):-)
Miejmy nadzieję, że to to. Chociaż koleżanka napisała, że u "niektórych":-pChciałaby byc tą "niektórą":tak::-D
 
reklama
Do góry