reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Musze isc panstwowo, tutaj sluzba zdrowia dziala zupelnie inaczej. Musze zmienic ogolnego ale nie wiem czy to cos da. Co to za paradoks zeby isc prywatnie musze miec skierowanie, juz kiedys pisalam jak place to moge sobie latac ile chce ale prosic sie


rzeczywiście przesrane,ale postaraj sie o innego lekarz może akurat trafisz na gościa wpożadku i Wam pomoże;-) spróbuj się nastawić pozytywnie na to wszystko:)
 
reklama
Dziękuję kochana za wsparcie,moj lekarz zaproponował nam nawet przed igraszkami wypić lamkę wina czerwonegotak na rozlużnienie,ja nie pije alkocholu odką się staramy,ani na imprezkach ani nawet tak w domu ale za to moj N nadrabia za mnie :-D Napewno nam się uda kochana,wszystkim się uda:)

No to się rozluźniaj i fikaj:-p:tak::-D
Ale wiesz.. ja tez nie piję alkoholu odkąd się staramy ( czyt. od tego cyklu):tak:
Obejdzie się bez niego;-) A jeżeli Twój M nadrabia to tym lepiej dla Ciebie:-D
To teraz proszę pań się rozluźniamy i pijemy wyłącznie zielona herbatkę:-p:laugh2:
 
Cześć dziewczynki :-) Ja wróciłam właśnie od dentysty, w poniedziałek kolejna wizyta.Musze pochodzić póki mam siłe :-D Miłego dnia :-)
 
Madziass - juz wiesz gdzie bedziesz rodzic?? bo ja mam dylemat i co szpital to opinia, chcialabym tam gdzie moj gin bo jest ordynatorem oddzialu ale to dyrekcyjna nie zachwalana beda ja przenosic wiec warunki kiepskie ale sprzet dla noworodkow i kadra podobno super...mysle o kaminskiego albo kliniki
 
Madziass - juz wiesz gdzie bedziesz rodzic?? bo ja mam dylemat i co szpital to opinia, chcialabym tam gdzie moj gin bo jest ordynatorem oddzialu ale to dyrekcyjna nie zachwalana beda ja przenosic wiec warunki kiepskie ale sprzet dla noworodkow i kadra podobno super...mysle o kaminskiego albo kliniki
Kroptusiu ja wybrałam szpital na Brochowie,bo tam jest mój lekarz prowadzący ciąże.Moja koleżanka tam rodziła w listopadzie i mówiła,że jest bardzo miła obsługa i nie jest źle.Druga koleżanka rodziła w tamtym roku w czerwcu na Dyrekcyjnej i nie była zadowolona.Ale widzisz każdy to inaczej odczuwa,jedne dziewczyny chwalą Dyrekcyjną inne Brochów
 


Wiem kochana co czujesz
, M zawsze ma racje :wściekła/y:U mnie to samo
Ja przeżywam to codziennie,w pracy, na ulicy i w domu.:wściekła/y:
Staram się nie patrzeć w stronę kobiet z brzuszkami, w pracy staram się od ciężarnych wyminąć, a w domu nie wpuszczam koleżanek które maja terminy jak ja miałam mieć :crazy:

Do tego cały miesiąc mam plamienie a od zabiegu nie byłam u gin.Jak już po moim aniołku dostałam @(cale 5 m-ce jej nie miałam) to teraz leci i leci i leci już dostaje na głowę.Mój gin przepisał mi tabl anty. na zatrzymanie a to dalej leci i leci.
Czy któraś z Was tak miała:(
Dziś znów do pracy na nockę, już się nie chce a gdzie tam te 12h odrobić.Mój M ostatnio jest nie do zniesienia mam już wszystkiego dosyć:(
Ale za to piękne słonko wiec zmykam na leżaczek.Buziole dziewczyny
ja osobiscie nie mialam tak ze lecialo ze mnie ale moja mama przechodzi menopauze i miala @ przez poltora miecha a tak co 3-4 miesiace czasem cos kapnelo i poszla do jednego gina ze cos nie tak jak tak juz lecialo i lecialo i on wyslal ja do szpitala bo jak sie przechodzi menopauze i zaczyna sie coraz zadziej miec @ to trzeba isc na wyczyszczenie drog rodnych.. tak wzane łyzeczkowanie.. moze Ciebie nie za dobrze wyczyscili albo nie czyscili a powinni i dlatego leci..
Ja w ciąży jestem po raz pierwszy a szanse miałam niewielkie.
a czemu mialas miewielkie szanse? opiszesz? bo jakos nie kojarze.. slabe nasiennie czy co?
 
reklama
Do góry