reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ale ciszaa tu dziś:-)
nic kochane, pogoda do d...y, ale czas się zebrać na zakupy:-)
tymczasem dziewczynki
poźniej się odezwę:-)
 
reklama
Ja sie w końcu melduje!!!!
Zmęczona,ale szczesliwa;-)
Moje Kochanie dzis "celowo" zaspało i powiedziało,ze nie idzie dzis do pracy,tylko jedziemy na zakupy swiateczne,ze chce mi pom óc i w ogóle <zszokowana>
No wiec zakupy zajęły nam 4,5 h,kupilismy praktycznie wszystko z listy(ja mam ten problem,ze jak nie zrobie listy to kupie mnóstwo niepotrzebnych rzeczy),jutro kupie miesko i karpia,karpia zamrożę,miesko przyprawie i napekluje do pieczenia i juz.No i uporałam sie z prasowaniem(4 pralki-wstyd!!!!!)

Teraz pije herbatke i siadłam rzed kompem na chwile
Z moja niunią juz lepiej,prawie nie kaszle,nic tylko sie cieszyc;-)

A ten duphaston ja brałam na samym poczatku ciąży(5-6 tydzien)bo moja kochana fasolka zagniezdziła sie za nisko i miałam duze ryzyko poronienia,ale Bozia dała,ze wszystko skończyło sie szczesliwie

pozdrawiam Was cieplutko Kochaniutkie:****
 
Witam was wieczorowa pora...

Marlenko w taki razie trzymam kciuki , bys jak najszybciej zostala mama :)
No i wierze ze wszystkie badania beda miały bardzo dobre wyniki

Kingus wyniki dobre, moje gratulacje:) Moze jeszcze okaze sie ze mamusia
zostaniesz w tym roku,Pamietaj wszystko jest mozliwe :)A jak nie to bedziemy sie wspierac w przyszlym roku.

Katerinko moje GRATULACJE Z OKAZJI ZARECZYN!!!!

Sylwia widze ze masz juz dwie pociechy , ale widze ze coreczke bys chciala miec,
dlatego zycze Ci tego bys szybciutko zaszła w ciaze i oby sie dzidzia okazała coreczka...

Czarodziejka Kingusia, niunia, mezatka, Eve 84, Lusesita, Mari27, Agadaria,Agniesiak, Beti, Olica - OZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I ZYCZE MILEGO WIECZORKU ORAZ SPOKOJNEJ NIEDZIELI.
Świeta sie zblizaja dlatego tez zycze Wam nastroju swiatecznego....

Nesii jak to mówia na kazdego przyjdzie czas, Nie martw sie wierze ze tym razem sie uda
Przeciez trzeba miec nadzieje i sie nie poddawac:) Moze w koncu ten 2009 rok przyniesie Wam mila niespodzianke


 
witaj Katerinka:-) dziś od rana niestety żadne II się nie pojawiły, bynajmniej żadna się nie pochwaliła:-)

Agadaria właśnie mi przypomniałaś, że miałam jeszcze jedno pranko wstawić:-D:-), ja jeszcze kilka rzeczy w poniedziałek dokupię i też już będzie wszystko:-) no to te Twoje Kochanie spisało się dziś na medal:-)

Carri dziekuję kochana, Tobie również tego świątecznego nastroju:-) ja coś kurcze jakoś tej magii w tym roku nie czuje
ale podobno mają być białe święta ,może będzie tak prawdziwie:-)
 
Hej Dziewczynki ja zaponiałam Wam powiedzieć że u mnie owulka w Boże Narodzenie jest!!!! Więc bedę sie starała w samym Środku Bożego Narodzenia!!!!! Czy jeszcze któraś z Was też w ten dzień ruszy do dzieła??;-)
 
Cześć wszystkim:)
No ja także dołączam do grona starajacych się 2009.
Staramy sie z narzeczonym od września 2008 i jak narazie bez efektów....
Mam nadzieję, że razem będzie nam raźniej:-)
Oczywiście jako życzenia świąteczne i noworoczne...życzę wszystkim nam staraczkom szybkiego zafasolkowania:tak:
 
reklama
Do góry