reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
WITAM:-)
Maggie ja myśle,że nie za szybko pomalutku pozna nowe smaki:tak:
Oj tak ruszyli ruszyli:-)
A bujaczek kupiłam:-) Małemu sie podoba:tak:
widze ze leżaczek ma powodzenie:-Dmi też dobrze służy tylko musze baterie kupic do wibracji bo ta, jest potrzebna duuuża:confused2:a w zestawie nie było heh...ale jest super a Kacperek widać że zadowolony:-)
 
Black Opal - trzymamy kciukasy

Kurcze Igorek mnie za kolczyka złapał i pociągnął - ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł. chyba czas sie rozstać z długimi kolczykami ;(
 
Ostatnia edycja:
Hej Madziu,

Wczoraj doczytałam że u lekarza ok ale już nie miałam siły pisać. @ mnie dorwała - ble, ból głowy i wymiotować mi sie chciało.

Idziemy sie ogarnąć bo Igor mi kopie w laptopa i potem zajrze.

Miłeeeeeego dnia - choć pogoda marna ma być.
 
Witam babeczki. Kurcze ja jakoś nie mam czasu żeby za często z wami pisać. Jeszcze na dodatek laptop nam się zepsuł a mój M okupuje na okrągło dwa pozostałe komputery i już w ogóle nie mam jak do was zajrzeć.

Black Opal trzymam kciuki!

Madziasku cieszę się, że z Kacperkiem wszystko w porządku:-) Pochwal się zdjęciem torebki:tak:

Maggie @ bleeeeeeeeeee:no:

Ja dziś wyjątkowo w tym tygodniu idę na do pracy bo koleżanka prosiła mnie o zamianę wiec mam z rana troszke czasu dla was i dla siebie. A tak poza tym to jutro ide na do pracy:wściekła/y:

Och tak patrzę, że dziś mam smutną rocznicę dwóch latek:(
 
Przykro mi Kasiu:-(
Ale niedziele masz wolną czy też idziesz??
U mnie były wrzaski aż mały usnął:eek:
To moja torebka;-):tak:
 

Załączniki

  • 090420101394..jpg
    090420101394..jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 13
DZIEŃ DOBRY:-)
Jestem:-)
Już po,ale potem byliśmy na małych zakupach
Kacperek wszystko ok,waży 8300 :-)
Mąż kupił mi torebke na urodziny:-):-):-)
Madziu ja nosze tylko kolczyki takie nie długie bo dwa łańcuszki mały mi już zerwał
klopsik:-)torebka super:-)
Witam babeczki. Kurcze ja jakoś nie mam czasu żeby za często z wami pisać. Jeszcze na dodatek laptop nam się zepsuł a mój M okupuje na okrągło dwa pozostałe komputery i już w ogóle nie mam jak do was zajrzeć.



Ja dziś wyjątkowo w tym tygodniu idę na do pracy bo koleżanka prosiła mnie o zamianę wiec mam z rana troszke czasu dla was i dla siebie. A tak poza tym to jutro ide na do pracy:wściekła/y:

Och tak patrzę, że dziś mam smutną rocznicę dwóch latek:(
:-:)-:)-(
MAGGIE @ :baffled:mam nadzieje ze do mnie tak szybko nie przyjdzie:tak:
 
reklama
Dziękuję dziewczynki ale z czasem boli mniej chociaż się ciągle pamięta. A poza tym wziąż mam nadzieję.

Madziu super torebka. Właśnie takie mi się podobają. Niestety w niedzielę tez idę bo zastępuję koleżankę na pasażu w carefurze i dlatego sie pracuje caly weekend.
 
Do góry