reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ech Dziewczynki to już moja 3 @ więc luzik tylko brzucho boli.

Madziu - świetna torebka

Kasiu - przytulam mocno

A Igorka swędzą dziąsła ewidentnie. Kurcze czyżby pomału na zęby sie szykowal?

Właśnie zjadł więc powiesze pranko i na spacer póki nie pada.
 
reklama
Mi sie nawet ruszyć tyłka z kanapy nie chce i wyjrzeć przez okno. Mały śpi obok mnie i mógłby tak pospać bo naprawde mi sie wstawać nie chceeee. Ta pogoda i @ mnie rozwaliły.

Śniadania mi sie robić nie chciało - dojadłam murzynka a na obiad zrobiłam warzywa na patelni (mrożone oczywiście) - całe 8 minut roboty. Jedyne co to pranie zobiłam małe i rozwiesiłam a miałam posprzątać. Może później?
 
Hi hi - ja już chyba nic dziś nie zrobie. Tylko że jak dziś nic nie zrobie to jutro będę miała do zrobienia więcej - no i mam dylemat.

Ech teraz trzeba uważać wszędzie. Kurcze tylko skąd wiedzieć które ubranka są ok a które nie :(
 
Ostatnia edycja:
Ja to raczej sie nie pokaże w tym roku w stroju. Musze sobie kaloryferek najpierw na siłowni wyrzeźbić.

Igorex sie budzi.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki

Wpadlam poklikac

Madziu- super torebeczka
Kasiu- przytulam Cie
Maggie- dostaniesz po tylku zreszta Madzia tez- obie jestescie dobre- chudzinki a tu takie komentarze
 
czesc dziewczynki

Wpadlam poklikac

Madziu- super torebeczka
Kasiu- przytulam Cie
Maggie- dostaniesz po tylku zreszta Madzia tez- obie jestescie dobre- chudzinki a tu takie komentarze
Dzięki Olu
Co tam słychać?


Ja sobie oglądam stroje i znowu upatrzyłam z Feby,ale są śliczne niektóre:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki Olu
Co tam słychać?

A dzieki leci, u mnie pogoda przepiekna, az sie chce zyc, maz pracuje caly weekend, ja obiecalam ze przyjde w niedziele. Dzisiaj wybieram sie do kumpeli na kawke a jutro relaksik. NIc poza tym, bez zmian.
Jutro planuje umyc okna, ale co z tego wyjdzie to sie okaze :)

Ja sobie oglądam stroje i znowu upatrzyłam z Feby,ale są śliczne niektóre:eek:

Ja wczoraj zaszalalam na Ebay i kupilam dwie bluzeczki, jedna tunike a druga do pracy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A dzieki leci, u mnie pogoda przepiekna, az sie chce zyc, maz pracuje caly weekend, ja obiecalam ze przyjde w niedziele. Dzisiaj wybieram sie do kumpeli na kawke a jutro relaksik. NIc poza tym, bez zmian.
Jutro planuje umyc okna, ale co z tego wyjdzie to sie okaze :)
Ech mój marudek sie obudził;/
 
Do góry