reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A co;-) Jakoś teraz w ciąży mnie zebrało na gotowanie:-D Normalnie aż się sama dziwię, ze tak eksperymentuję;-)Ale dobrze, cieszę się z tego:tak::-) I jeszcze w ciąży zrobiłam się taka, taka... co myślę to powiem, po prostu:-D Kiedyś to bałam się żeby kogos nie urazic czy coś, a teraz mam to w doopie za przeproszeniem;-):-):-D Nie wiem co ta ciąża ze mną robi:-D
A czuję się znakomicie:tak: Maleństwo tak już kopie, że brzuch mi skacze na wszystkie strony i M się śmieje:tak::-) Także maleństwu chyba dobrze u mamusi;-) Wizytę mam 22 grudnia dopiero, przed samymi świętami.. no ale cóż..;-) Płci jeszcze nie znamy:zawstydzona/y::-D Ale to nie najważniejsze;-)
Dziś ide na drugie spotkanie do szkoly rodzenia i nie moge się doczekac:tak::-) Wychodze o 14:30 z domku bo do szpitala mam kawałek drogi;-)
to super że maluszek szaleje sobie zdrowo w brzusiu:-)to czekamy na 22 grudzień;-)
Ja na chwile. Zalegam sobie w łóżku. Jutro na 9:15 KTG a dziś może będę miała wyniki moczu.
Jak narazie nic ze mnie nie leci, może troche brązowego śluzu (sorki jeżeli się któraś zgorszyła). Mam więc nadzieje że to był fałszywy alarm i tylko reakcja szyjki na badanie lekarki. Brzuszek się co jakiś czas stawia ale bezboleśnie.
Trzymajcie kciuki za Kluska żeby wszystko było ok i żeby jeszcze chociaż z tydzień poczekał.
możliwe że to przez badanie ale też wiem że taka też jest reakcja przy rozwieraniu się szyjki:tak:nie martw sie jeszcze rtroszeczke a konczysz 37 tc a wejdziesz w 38 tc czyli spokojnie maluszek może przyjść na świat a mamusia z tatusiem juz przygotowani co spokojnie czekamy na narodziny Kluska:-)
 
reklama
Ja na chwile. Zalegam sobie w łóżku. Jutro na 9:15 KTG a dziś może będę miała wyniki moczu.
Jak narazie nic ze mnie nie leci, może troche brązowego śluzu (sorki jeżeli się któraś zgorszyła). Mam więc nadzieje że to był fałszywy alarm i tylko reakcja szyjki na badanie lekarki. Brzuszek się co jakiś czas stawia ale bezboleśnie.
Trzymajcie kciuki za Kluska żeby wszystko było ok i żeby jeszcze chociaż z tydzień poczekał.
Kochana trzymam kciuki co by Twój Kluseczek jeszcze z tydzien wytrzymał i mozesz spokojnie rodzic:tak::-) Wypoczywajcie sobie:)
Ja zmykam do szkoły rodzenia na drugie spotkanko;-):-)
Do później!
 
kurcze u mnie sie pojawil taki lekko brazowy sluz ale wydaje mi sie ze to po wczorajszym badaniu szyjki bo nawet mnie troche zabolalo nie wiem moze poczekam i wieczorem zadzwonie do gina,przeciez wczoraj bylo wszystko ok
 
kurcze u mnie sie pojawil taki lekko brazowy sluz ale wydaje mi sie ze to po wczorajszym badaniu szyjki bo nawet mnie troche zabolalo nie wiem moze poczekam i wieczorem zadzwonie do gina,przeciez wczoraj bylo wszystko ok
hmm może byc to po badaniu ale wiesz co warto zadzwonić bo jednak lepiej dmuchac na zimne:tak:ja też bardzo jestem obolała ciężko wstać kurcze ale na szczęście nic nie leci co mysle że jest ok:tak:
 
jestem,dzwonilam do gina i moglam tak miec po badaniu,ulzylo mi:)
agapasku wiem,ze sie martwisz ale bedzie dobrze,dzisiaj nawet czytalam,ze wirus grypy i anginy jest niegrozny dla maluszka,grozniejsze sa powiklania np.zapalenie pluc co do nazw lekow to nic mi nie wiadomo na ten temat ale nie martw sie bedzie ok,wypoczywaj i sie wygrzewaj:)

maggie daj znac co tam u Ciebie jak sie czujesz??martwimy sie!
 
jestem,dzwonilam do gina i moglam tak miec po badaniu,ulzylo mi:)
agapasku wiem,ze sie martwisz ale bedzie dobrze,dzisiaj nawet czytalam,ze wirus grypy i anginy jest niegrozny dla maluszka,grozniejsze sa powiklania np.zapalenie pluc co do nazw lekow to nic mi nie wiadomo na ten temat ale nie martw sie bedzie ok,wypoczywaj i sie wygrzewaj:)

maggie daj znac co tam u Ciebie jak sie czujesz??martwimy sie!

No to super Justyś,że dzwoniłaś i jest oki
Pisałam do Maggie,ale już jej nie było.Rano pisałam z nią smsy to wiem,że leży.Ale potem pisała tu też
Jakby jej długo nie było to do niej napisze smska:-)

Kacperek dostał od niej super prezencik:zawstydzona/y: Aż mi głupio:zawstydzona/y:
 
No to super Justyś,że dzwoniłaś i jest oki
Pisałam do Maggie,ale już jej nie było.Rano pisałam z nią smsy to wiem,że leży.Ale potem pisała tu też
Jakby jej długo nie było to do niej napisze smska:-)

Kacperek dostał od niej super prezencik:zawstydzona/y: Aż mi głupio:zawstydzona/y:
oj to Kacperek bedzie mial fajnego Mikolaja:) jakby sie ta nasza magie nie odezwala to napisz do niej i daj znac choc mi sie wydaje ze jeszcze z tydzien napewno to potrwa;)tylko zeby sie nie meczyla za bardzo
 
Dzięki dziewczyny :-) Staram się być dobrej myśli, dzisiaj biorę drugi dzień antybiotyk, ale z tym gardłem nie najlepiej. Mam nadzieję, że niedługo zacznie działać ....

Maggie oczywiście, że trzymamy kciuki za Kluseczka :-)

Justys mam nadzieję, że u Ciebie wszystko wporządku, że te plamienia to tylko chwilowe po badaniu. Jak już się upewnisz to koniecznie napisz co i jak ... Ale jestem dobrej myśli i trzymam kciukasy :-D:-D

Sorki Justys, dopiero eraz doczytałam, że już dzwoniłaś do swojego lekarza.... ale ze mnie gapa... wybacz....
Cieszę się, że wszystko jest wporządku :-)

Madzia nie dziw się, że Kacperka wszyscy tak rozpieszczają. Wszytskie e-ciocie głosują codziennie na obydwa zdjęcia i jeszcze prezenciki dostaje :-D:-) To narazie "nasze" jedyne dzieciątko z forum i do tego takie ładniutkie, kochaniutkie, malutkie :-):-D:-D .... dlatego takie oczko w głowie :-D:-):-D

Już niedługo będzie miał kumpla od cioci maggie :-):-).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
oj to Kacperek bedzie mial fajnego Mikolaja:) jakby sie ta nasza magie nie odezwala to napisz do niej i daj znac choc mi sie wydaje ze jeszcze z tydzien napewno to potrwa;)tylko zeby sie nie meczyla za bardzo
Ja też mam nadzieje,że sie nie będzie męczyć,dam znać jak coś
Dzięki dziewczyny :-) Staram się być dobrej myśli, dzisiaj biorę drugi dzień antybiotyk, ale z tym gardłem nie najlepiej. Mam nadzieję, że niedługo zacznie działać ....

Maggie oczywiście, że trzymamy kciuki za Kluseczka :-)

Justys mam nadzieję, że u Ciebie wszystko wporządku, że te plamienia to tylko chwilowe po badaniu. Jak już się upewnisz to koniecznie napisz co i jak ... Ale jestem dobrej myśli i trzymam kciukasy :-D:-D
Niedługo zacznie działać:-)

Madzia nie dziw się, że Kacperka wszyscy tak rozpieszczają. Wszytskie e-ciocie głosują codziennie na obydwa zdjęcia i jeszcze prezenciki dostaje :-D:-) To narazie "nasze" jedyne dzieciątko z forum i do tego takie ładniutkie, kochaniutkie, malutkie :-):-D:-D .... dlatego takie oczko w głowie :-D:-):-D

Już niedługo będzie miał kumpla od cioci maggie :-):-).
Czekamy :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry