reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

To takie naprawde fajne albumy/książki. Ja bym chciała wypełniać i potem na Komunie na przykład dać Bąblowi :tak:

Justyś - dobranoc

Ja też uciekam - mózg mi już nie pracuje. I jakoś tak sie czuje jakby mi ktoś czymś ciężkim przywalił.

81.gif
 
reklama
To chyba też sobie zamówie:-)

Też będe uciekać
Milutkich snów dziewczynki i do jutra:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To takie naprawde fajne albumy/książki. Ja bym chciała wypełniać i potem na Komunie na przykład dać Bąblowi :tak:


Zobacz załącznik 184266
Ja 6 lat temu kupiłam chrześniaczce przepiękny album od narodzin do 16 roku zycia i jak urodzilam Kacpra to szukałam tez coś takiego ale nigdzie nie było a szkoda i kuzynka( mama mojej chrześniaczki) nikomu tego albumu nie pokazuje i jej podaruje na 18 urodziny
maggie kolorowych snów zyczę ja tez uciekam bo M woła:zawstydzona/y:;-):-D
 
dzwonie do mojego ze mam wiadomosc, ze moi przylatuja a on na to takim smutnym glosem- ku...wa myslalem, ze w ciazy jestes- bidulek moj

A mnie juz cos pobolewa podbrzusze- we wtorek bylby chyba jakos 30 dzien cyklu- nie wiem ile czekac z jakims testem jesli sie nie pojawi- ostatnio ponad 40 dni czekalam i chyba zwariuje czekac znowu tak dlugo
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
dzwonie do mojego ze mam wiadomosc, ze moi przylatuja a on na to takim smutnym glosem- ku...wa myslalem, ze w ciazy jestes- bidulek moj

A mnie juz cos pobolewa podbrzusze- we wtorek bylby chyba jakos 30 dzien cyklu- nie wiem ile czekac z jakims testem jesli sie nie pojawi- ostatnio ponad 40 dni czekalam i chyba zwariuje czekac znowu tak dlugo
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
to moze zrob test we wtorek i mam takie pytanko ty bylas moze u gina zeby ci wyregulowal cykl,bo z tego co piszesz to masz bardzo dlugie i moze poprostu masz za malo progesteronu i jeszcze jeden taki hormon jest ale zapomnialam jak sie nazywa i trzeba to wyregulowac i bedzie ok

Witam dziewczynki:)

zmykam na zakupy a potem sobotnie ale lekkie sprzatanko:)milego dnia dziewczyny;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej hej,

Olu - My też trzymamy kciuki.

Ja już nie śpie. Śniadanko zjedzone, pranie wstawione, pościel zmieniona. :-)
Ja też już po śniadanku,a pranko zrobiłam wczoraj całe:-)

Kurcze ta strona co mam wpisaną nie wchodzi,musze zmienić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też już po śniadanku,a pranko zrobiłam wczoraj całe:-)
No to super, ja te wszystkie rzeczy bąbla wrzucam - komplety pościeli, kocyki, prześcieradła, wszystko co się nazbierało i tak jak patrze to ze 3 pralki będą. Plus troszke w ręku zostanie :szok::szok::szok:

Kurcze jeszcze by się odkurzyć przydało ale jak narazie ręce mi sie trzęsą i serducho wali więc troszke poczekam :tak:

A jakie plany na dzisiaj - Kacperek będzie sie spacerkował?
 
reklama
No to super, ja te wszystkie rzeczy bąbla wrzucam - komplety pościeli, kocyki, prześcieradła, wszystko co się nazbierało i tak jak patrze to ze 3 pralki będą. Plus troszke w ręku zostanie :szok::szok::szok:

Kurcze jeszcze by się odkurzyć przydało ale jak narazie ręce mi sie trzęsą i serducho wali więc troszke poczekam :tak:

A jakie plany na dzisiaj - Kacperek będzie sie spacerkował?
Maggie ty tam nie szalej,troche odpocznij.Może lepiej nie odkurzaj.
Dzisiaj mam zamiar sie lenić,co do spacerku to nie wiem zobaczymy.Na razie usnął,a ja chce jak mój T przyjdzie zafarbować włosy:-)
 
Do góry