reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Rumieni sie rumieni:-)
Mnie coś boli brzuch jak mam szew ale czemu to nie wiem:eek:
Jeszcze teraz koleżanka przesłała mi reportaż o matce która nie karmiła swojego dziecka i sie poryczałam:-:)-(
 
reklama
tez to czytalam straszne:-(jak tak mozna!? kurcze ciekawe dlaczego cie to boli:eek: nie masz jakiejs masci przeciw bolowej?

a moze cie po prostu brzuch boli z czegos a promieniuje do szwu,szewka nie wiem jak sie to odmienia:eek::eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tez to czytalam straszne:-(jak tak mozna!? kurcze ciekawe dlaczego cie to boli:eek: nie masz jakiejs masci przeciw bolowej?
Nie wiem jak tak można,ona powinna dostać nie 25 lat a kare śmierci,ale taką samą jaką wyrządziła temu chłopcu. Nie mam nic do smarowania
a moze cie po prostu brzuch boli z czegos a promieniuje do szwu,szewka nie wiem jak sie to odmienia:eek::eek:
Wiesz co ale mnie boli tylko po prawej stronie szwu i kurcze widze że mam tam czerwone:eek:
 
o kurcze to chyba niedobrze,no a nie naciagnelas sie jakos albo nie dzwiglas czegos?
Hmm,chyba nie :eek:
Wiecie co dalej nie moge głosować na Kacperka,ani z przeglądarki Mozilli,ani internet explorer ale w komórce mam Opere Mini i moge :eek:

Nie wiem co to za reportaz ale bym zatłukła taka babę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Straszny ten reportaż ,ten maluszek jadł szczebelki od łóżeczka:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny a ja gadam z rodzicami na skype i kupilam im bilet na swieta i sie strasznie ciesze bo mialam byc sama bo moj ma isc na noc 25/26/27 grudnia wiec z wrazenia juz pracy nie napisze

Jeju jak sie ciesze
 
reklama
Do góry