reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Maggie ty tam nie szalej,troche odpocznij.Może lepiej nie odkurzaj.
Dzisiaj mam zamiar sie lenić,co do spacerku to nie wiem zobaczymy.Na razie usnął,a ja chce jak mój T przyjdzie zafarbować włosy:-)
No to efekty farbowania mam nadzieję że na zamkniętym będą.
Ja chyba pójde na spacer bo mnie mama ciągnie - troche sie dotlenie bo to chyba przez to mam fazy.
 
reklama
DZIEN DOBEREK:-)
Pocykałam pare fotek.

To zamówiłam: Zobacz załącznik 184223- przybornik a jako gratisy za opóźnienie dostałam: pościel do wózka: Zobacz załącznik 184224 i kocyk: Zobacz załącznik 184225

To Kluseczka dostała od cioci Madzi: Zobacz załącznik 184226, Zobacz załącznik 184228 i od Kacperka: Zobacz załącznik 184229

A to wózio: Zobacz załącznik 184230
Pościele Klusek ma takie: z misiem Zobacz załącznik 184231i z puchatkiem: Zobacz załącznik 184232
śliczności:-)
dzwonie do mojego ze mam wiadomosc, ze moi przylatuja a on na to takim smutnym glosem- ku...wa myslalem, ze w ciazy jestes- bidulek moj

A mnie juz cos pobolewa podbrzusze- we wtorek bylby chyba jakos 30 dzien cyklu- nie wiem ile czekac z jakims testem jesli sie nie pojawi- ostatnio ponad 40 dni czekalam i chyba zwariuje czekac znowu tak dlugo
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
:-:)-:)-(nie smuć się uśmiechnie się do was słoneczko ja w to wierze:tak:

MADZIAS buziaczek dla Kacperka :-)4 miesiące wow szybko ten czas leci:-)
 
to moze zrob test we wtorek i mam takie pytanko ty bylas moze u gina zeby ci wyregulowal cykl,bo z tego co piszesz to masz bardzo dlugie i moze poprostu masz za malo progesteronu i jeszcze jeden taki hormon jest ale zapomnialam jak sie nazywa i trzeba to wyregulowac i bedzie ok

Justynko ja mieszkam w UK i wg nich niereguralne cykle to normalne po tabletkach i jakiekolwiek badania i porady przy staraniach to dopiero po roku nieudanych staran- taka tu sluzba zdrowia jest. Jak narazie to dwa takie cykle mialam tzn chyba 8 i 10- takze po 7 miesiacach reguralnych zaczely sie jakies cyrki, jak narazie co drugi cykl. Zastanawiam sie czy jeden jajnik nie nawala- z tego co ma byc owulacja i wypada wtedy taki dlugi cykl
Acha co do testu to moj mi nie pozwoli zrobic :-D kaze mi poczekac pewnie jeszcze z tydzien, ale mysle, ze wytrzymam do soboty- no chyba ze przylezie @

Nie chodzi Ci przypadkiem o prolaktyne?

Zyje nadzieja, ze nie dobijemy do 12 miesiecy czyli zostal ten cykl no i byc moze przyszly jesli nie udalo (w grudniu beda starania na luzie, nie co dwa dni jak teraz) a potem po Nowym Roku do lekarza <wyje>

Cześć dziewczynki
Olu trzymam kciuki
Justyś tylko sie nie przemęczaj:-)
Maggie a ty jeszcze śpisz??

Hej hej,

Olu - My też trzymamy kciuki.

Ja już nie śpie. Śniadanko zjedzone, pranie wstawione, pościel zmieniona. :-)

dziekuje Kochane moje

Hej Wam

Ja wlasnie jestem w pracy ale jeszcze mi zostala godzinka- zimno u nas wiec ide sie wygrzac na solarium a potem wracam do pisania pracy- MUSZE ja skonczyc DZISIAJ juz i bede pozniej

Buzki

Acha no i wdzie twardo trzymamy sie planu Ole
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Justynko ja mieszkam w UK i wg nich niereguralne cykle to normalne po tabletkach i jakiekolwiek badania i porady przy staraniach to dopiero po roku nieudanych staran- taka tu sluzba zdrowia jest. Jak narazie to dwa takie cykle mialam tzn chyba 8 i 10- takze po 7 miesiacach reguralnych zaczely sie jakies cyrki, jak narazie co drugi cykl. Zastanawiam sie czy jeden jajnik nie nawala- z tego co ma byc owulacja i wypada wtedy taki dlugi cykl
Acha co do testu to moj mi nie pozwoli zrobic :-D kaze mi poczekac pewnie jeszcze z tydzien, ale mysle, ze wytrzymam do soboty- no chyba ze przylezie @

Nie chodzi Ci przypadkiem o prolaktyne?

Zyje nadzieja, ze nie dobijemy do 12 miesiecy czyli zostal ten cykl no i byc moze przyszly jesli nie udalo (w grudniu beda starania na luzie, nie co dwa dni jak teraz) a potem po Nowym Roku do lekarza <wyje>





dziekuje Kochane moje

Hej Wam

Ja wlasnie jestem w pracy ale jeszcze mi zostala godzinka- zimno u nas wiec ide sie wygrzac na solarium a potem wracam do pisania pracy- MUSZE ja skonczyc DZISIAJ juz i bede pozniej

Buzki
Akysz @ :-)
Acha no i wdzie twardo trzymamy sie planu Ole
Trzymamy sie:-D
 
Do góry