reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej Madziaasku.

Widzę że Ty już na dyżurze. Mam do Ciebie pytanko. Ile ciuszków i jakich potrzeba tak na start dla maluszka??? Wiesz wszystko na świeżo więc Cie pomęcze. I co tak naprawde się przydaje (z kosmetyków i dodatków - tetry, kocyki....) Nie wiem ile tego nabywać a nie chce przesadzić.

A Antosia znikła (Kinga ;-) he he dobra jesteś). Ja się zdziwiłam jak od niej dostałam zaproszenie do przyjaciół. Nie znasz kogoś, jeden post a tu zaproszonko. :-D:-D:-D
 
Hej Madziaasku.

Widzę że Ty już na dyżurze. Mam do Ciebie pytanko. Ile ciuszków i jakich potrzeba tak na start dla maluszka??? Wiesz wszystko na świeżo więc Cie pomęcze. I co tak naprawde się przydaje (z kosmetyków i dodatków - tetry, kocyki....) Nie wiem ile tego nabywać a nie chce przesadzić.

A Antosia znikła (Kinga ;-) he he dobra jesteś). Ja się zdziwiłam jak od niej dostałam zaproszenie do przyjaciół. Nie znasz kogoś, jeden post a tu zaproszonko. :-D:-D:-D
Hej Maggie.Tak ja już dyżur:-) Od 4 to tak co 2,5 godziny;-) Tak Antosia miała kilka nicków:confused2:
Z kosmetyków to ja pokupiłam co innego,a co innego musiałam dokupić.Ale myśle,że jak Kacperek troszeczke będzie miał więcej miesięcy to będe mogła używać innych rzeczy. Pediatra i położna doradzali mi rzeczy z Oilatum,rewelacyjne są te rzeczy.Do kąpania i po kąpieli.Te rzeczy są tylko w aptece,średnio tanie ale naprawde dobre.Ja kocyków mam 4 :-) Wszystkie używam:tak: Ale mały najlepiej lubi żółty i czerwony i wyczytałam że niemowlęta najbardziej te kolory widzą:-) Tetry też mam,chyba 20 sztuk,mały z jedną nawet śpi:-)
Ale sie rozpisałam:-D
 
Żółty i czerwony kocyk - to takie konkretne kolorki - he he to takie zakupie. :tak: Pewnie jakiś polarowy na zime się przyda?

Kurcze przeraża mnie to o ilu rzeczach trzeba pamiętać a to dopiero początek.

A ciuszków dużo masz? Pewnie z tych na 56 to już wyrósł?

Cześć Kroczku - jak samopoczucie?
 
Żółty i czerwony kocyk - to takie konkretne kolorki - he he to takie zakupie. :tak: Pewnie jakiś polarowy na zime się przyda?

Kurcze przeraża mnie to o ilu rzeczach trzeba pamiętać a to dopiero początek.

A ciuszków dużo masz? Pewnie z tych na 56 to już wyrósł?

Cześć Kroczku - jak samopoczucie?
Oj tak.Powoli trzeba sie tych małych pozbywać:-)
Maggie napisać Ci jakie ciuszki i ile?
 
Dobrze Maggie. W zasadzie nic mi nie dolega oprócz wzdęć i zastanawiam się czy taki brak np mdłości nie jest dziwny. Powiem szczerze że jak tak leżę to czasami takie głupie rzeczy przychodzą mi do głowy. Wczoraj nadrabiałam zaległości w zeszłym sezonie "Czas honoru". Strasznie wzruszający ten film o Polsce w czasie II wojny świaowej.
 
reklama
No jak możesz to będę wdzięczna. :tak: Ale nie musisz teraz, jak będziesz miała wolną chwilkę.
Napisze Ci potem na pw,pisałam ostatnio bo Agniesiak chciała:-)
Chciałam sie Wam pochwalić,że mój mały już ma skończone 2 miesiące a to zdjęcie z wczoraj:-)
 

Załączniki

  • SDC10184-001.jpg
    SDC10184-001.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 13
  • SDC10182-001.jpg
    SDC10182-001.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 10
Do góry