reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mam pytanie czy ty karmiłaś piersią? Bo ja karmie i nie wiem kiedy moge wprowadzać jakieś nowe rzeczy?
Mleko matki przez pierwsze 6 miesięcy zaspokaja wszystkie potrzeby żywnościowe niemowlęcia z wyjątkiem witaminy D3. Profilaktyczne podawanie dawek 400 jm dziennie skutecznie zapobiega krzywicy. Kończąc 6 miesiąc życia niemowlę wymaga wprowadzania dodatkowych posiłków. Jako pierwsze wprowadzane są posiłki bezmleczne:tak: :happy:


Ja Madziu karmiłam piersią tylko jakos 2tygodnie po powrocie ze szpitala. Tylko ze ja wygodna byłam.. i wolałam dać małemu butlę mleczka bo wiedziałam ze lepiej sie naje a po jedzieniu z cyca płakał mi duzo... i sie denerwowałam ://
 
Madzia jak maluch skonczy 4miesiace to wtedy mozesz ewentualnie cos mu dodac do menu :) np kaszki z bobovity, obiadki zupki i deserki
Ale nie wczesniej
:happy:
 
Madziu nie wczesniej jak mały skończy 4miesiące :)
możesz jeszcze wejsc na forum gdzie dziewczyny mają dzieci w twoim wieku i z nimi porozmawiac popytać:) ja ci tak juz za bardzo nie pomoge wybacz.
Buzka

znikam
do pozniej;-)
 
reklama
Mamo sówko fajnie cię znów "słyszeć". Dobrze że wszystko jest z Sóweczka w porządku.Wiecie zapisałam się dziś do jeszcze jednego lekarza na wizytę na 20 października. Zobaczymy co on mi powie.

Hehe ja też wizytę mam 20 października i wtedy może dowiem się czy Sóweczka czy Sówek w brzuszku siedzi:-) kroczek gratuluję Ci fasolki w brzuszku i życzę spokojnych 9 miesięcy:-D
 
Do góry