reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam Wszystkie staraczki :)! Jestem świeżutka na tym forum, ale piszecie bardzo fajne rzeczy i postanowiłam do Was dołączyć. Jestem mamą 8-letniego urwisa i od marca rozpoczęliśmy z mężusiem starania o fasolkę. Niestety do tej pory nic... @ za @ i tyle... Pierwszy raz zaszłam błyskawicznie... Macie jakieś sprawdzone sposoby? Może za bardzo chcemy i za często się kochamy ;)?
 
Witam Wszystkie staraczki :)! Jestem świeżutka na tym forum, ale piszecie bardzo fajne rzeczy i postanowiłam do Was dołączyć. Jestem mamą 8-letniego urwisa i od marca rozpoczęliśmy z mężusiem starania o fasolkę. Niestety do tej pory nic... @ za @ i tyle... Pierwszy raz zaszłam błyskawicznie... Macie jakieś sprawdzone sposoby? Może za bardzo chcemy i za często się kochamy ;)?
Witaj Bestyjka:-)
 
Witam Wszystkie staraczki :)! Jestem świeżutka na tym forum, ale piszecie bardzo fajne rzeczy i postanowiłam do Was dołączyć. Jestem mamą 8-letniego urwisa i od marca rozpoczęliśmy z mężusiem starania o fasolkę. Niestety do tej pory nic... @ za @ i tyle... Pierwszy raz zaszłam błyskawicznie... Macie jakieś sprawdzone sposoby? Może za bardzo chcemy i za często się kochamy ;)?

Witaj bestyjko! Ja wychodzę z założenia, że jak się bardzo chce to nic nie wychodzi. Jakiś czas temu byłam tu na forum dosyć często i regularnie i nic się nie działo. Ciągle myślałam o ciąży. Potem wyłączyłam się na 3 miesiące i zajęłam swoimi innymi sprawami i jak widzisz w sówaczku jestem w ciąży. Zaciążyłam w najmniej oczekiwanym momencie ale bardzo się cieszę i mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Ja przez 2 godziny wydzwaniałam po okulistach po całym Wrocławiu.Bo mały jest po fototerapii i musimy iść do okulisty.Ale oczywiście u nas państwowo to cie zapiszą ale za dwa miesiące.Prywatnie też coś średnio miejsca były,ale mamy wizyte w poniedziałek:-)
 
Do góry