reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć kochana,ciesze sie że jesteś:-) Dziękuje,maly akurat śpi a ja chciałam posiedzieć i pranie wstawiłam
Jak sie czujesz??

Na razie póki nie pójdę do lekarza i nie powie mi, że jest wszystko w porządku to się staram za bardzo nie ekscytować żeby się w razie czego nie rozczarować.A tak poza tym to dobrze się czuję. Troszkę mnie pobolewa brzuch, piersi tez troszkę no i już muszę szybko coś rano zjeść bo mi nie jest za dobrze. Wiesz Madziu to wg moich ustaleń dopiero drugi tydzień ciąży. Wcześniej kłopoty zaczynały się koło 4-5 tygodnia więc troszkę się stresuję ale jestem dobrej myśli bo póki co wszystko jest w porządku. Na razie jestem na urlopie bo miałam jechać do brata na wesele ale że to jest ok 200km ode mnie to nie wiem czy pojadę:no: Strasznie mi szkoda bo brat niby to rozumie ale na pewno mu jest troszkę przykro:-(
 
reklama
Na razie póki nie pójdę do lekarza i nie powie mi, że jest wszystko w porządku to się staram za bardzo nie ekscytować żeby się w razie czego nie rozczarować.A tak poza tym to dobrze się czuję. Troszkę mnie pobolewa brzuch, piersi tez troszkę no i już muszę szybko coś rano zjeść bo mi nie jest za dobrze. Wiesz Madziu to wg moich ustaleń dopiero drugi tydzień ciąży. Wcześniej kłopoty zaczynały się koło 4-5 tygodnia więc troszkę się stresuję ale jestem dobrej myśli bo póki co wszystko jest w porządku. Na razie jestem na urlopie bo miałam jechać do brata na wesele ale że to jest ok 200km ode mnie to nie wiem czy pojadę:no: Strasznie mi szkoda bo brat niby to rozumie ale na pewno mu jest troszkę przykro:-(
Rozumiem,ale wszystko będzie dobrze.Trzymam mocno kciuki żeby tak było,daj znać jak będziesz po wizycie co i jak
Wydaje mi sie,że brat rozumie no pewnie mu jest troszke przykro,ale to rzeczywiście kawał drogi
 
No właśnie troszkę strach ryzykować. Wszystko będę wiedziała (mam nadzieję) w sobotę. Na pewno się odezwę. Na razie idę poleżeć i poczytać nową książkę autroki "Diabeł ubiera się u Prady". Widziałaś ten film lub czytałaś książkę? Fajny na prawdę.
 
Cześć dziewczynki :-). Piękna dziś pogoda i tak nastraja pozytywnie...

Kroczek trzymaj się :-):-). Na pewno będzie wszystko wporządku :-).
 
No właśnie troszkę strach ryzykować. Wszystko będę wiedziała (mam nadzieję) w sobotę. Na pewno się odezwę. Na razie idę poleżeć i poczytać nową książkę autroki "Diabeł ubiera się u Prady". Widziałaś ten film lub czytałaś książkę? Fajny na prawdę.
Nie nie czytałam,ani nie oglądałam filmu.Idź poleż,opoczywaj:-)
 
Nie jestem pewna czy dobrze mam ustawiony sówaczek ale licząc od ostatniego dnia okresu to tak by wychodziło. W razie czego poprawię to w sobotę!
 
reklama
Do góry