reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
kroptusia ciesze się że juz jest okej:)) śliczny bobasek! :-)

pozdrawiam wszystkich
ja dziś nienajlepiej sie czuje, mam niskie cisnienie cos... :-(
 
Witajcie dziewczyny

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale w poprzedni wtorek złapał mnie taki ból z lewej strony na wysokości nerek, że myślałam, że umrę
w czwartek już wylądowałam w szpitalu, bo nie umiałam z bólu wytrzymać, a nic nie pomagało i okazało się, że to KOLKA NERKOWA nie życzę nikomu, bo jeszcze mi towarzyszyły wymioty prawdopodobnie z tego bólu na szczęście lekarze pomogli, ale ból przeszedł dopiero w niedzielę
już nie mogłam tam wytrzymać w tym szpitalu, ale czego się nie robi dla Sóweczki posiew moczu wyszedł ok, więc wczoraj puścili mnie do domu, a w następnym tygodniu mam konsultację z urologiem, żebym później nie miała takich problemów

Teraz czuję się już zdecydowanie lepiej...nawet dziś pojechałam z Mężusiem na badania rano (sama mam już zakaz jeżdżenia co mnie troszkę ogranicza) i jem jak opętana...mało, ale często....
.
Kroptusiu nie wiem czy pisałam, ale gratuluję Maleństwa a Tobie patrysia syneczka:-)

To nasza Sóweczka 15t4d....11,7cm...waży 155g...


Zobacz załącznik 162290

Buziaczki dziewczyny i jak tylko będę się dobrze czuła to będę pisać
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale w poprzedni wtorek złapał mnie taki ból z lewej strony na wysokości nerek, że myślałam, że umrę
w czwartek już wylądowałam w szpitalu, bo nie umiałam z bólu wytrzymać, a nic nie pomagało i okazało się, że to KOLKA NERKOWA nie życzę nikomu, bo jeszcze mi towarzyszyły wymioty prawdopodobnie z tego bólu na szczęście lekarze pomogli, ale ból przeszedł dopiero w niedzielę
już nie mogłam tam wytrzymać w tym szpitalu, ale czego się nie robi dla Sóweczki posiew moczu wyszedł ok, więc wczoraj puścili mnie do domu, a w następnym tygodniu mam konsultację z urologiem, żebym później nie miała takich problemów

Teraz czuję się już zdecydowanie lepiej...nawet dziś pojechałam z Mężusiem na badania rano (sama mam już zakaz jeżdżenia co mnie troszkę ogranicza) i jem jak opętana...mało, ale często....
.
Kroptusiu nie wiem czy pisałam, ale gratuluję Maleństwa

To nasza Sóweczka 15t4d....11,7cm...waży 155g...


Zobacz załącznik 162290

Buziaczki dziewczyny i jak tylko będę się dobrze czuła to będę pisać
Ojj współczuje,ale dobrze że już jest wszystko ok.Cudna Wasza Sóweczka :-)
A tak w ogóle to cześć dziewczynki:-) Pogoda nie za ładna,ale nie jest tak źle.Miłego dnia i buziak ;-)
 

Załączniki

  • 000203F8.gif
    000203F8.gif
    50,8 KB · Wyświetleń: 71
To trzymam kciuki :-)

Barrdddzzzo gratuluję ;-) Widzę już zdjęcie z mała dzidzia;-) :-) dłogo sie nie odzywałam ale jakos czasu nie mialam... koncze juz brac drugie podełko tabletek i zostały jescze dwa. No może sie uda. Dzis mam jakieś doła... bo brzuch mnie już pobolewa i pewnie znowu okres przyjdzie... no cóż widocznie tak już musi być!

Pozdrawiam wszytskich
 
Witajcie moje kochane dziewczyneczki! :-)
Nie było mnie baaardzo długo więc witam również wszystkie te,z którymi nie miałam przyjemności. Nie nadrobię zaległości. Wybaczcie.
Madzias, Kroptusiu gratuluję synków! Są cudni! Niech się zdrowo chowają!
Moje kochane zaciążone! Dla Was zdrowia dużo i lekkich porodów! :-D
A dla starających PoWODzENIA!
Ja również (nadal) jestem staraczką,ale na urlopie. :-D Staranka rozpoczniemy dopiero w przyszłym roku więc jeszcze trochę.
Buziaki dla Was moje e-koleżanki! Zajrzę może znowu za kilka miesięcy. Hihihi! :-D:-p Całuję!
 
Cześć dziewczynki :-).
Pojutrze znowu testuję, @ brak i chyba nawet się nie zbliża... dzisiaj już minął 13 dzień jak skończyłam brać luteinę.
Cały dzień czuję nabrzmiałe i bolesne piersi, chociaż nie zauważyłam, żeby się jakoś powiększyły, pobolewa mnie podbrzusze, ale tak jakoś inaczej niż na miesiączkę...

Jeśli to nie ciąża to chyba jakaś choroba... Zobaczymy co będzie w niedzielę. Ale bez względu na wynik testu muszę skonsultować się w przyszłym tygodniu z moim lekarzem, bo to już trochę za długo trwa....

Trzymajcie kciuki dziewczynki oby to nie rokowało niczego złego. Buziaczki :-).
 
Witajcie

Kroptusia i Madzia- gratulacje- sa cudni :)
Dziekujem za pamiec ale niestety zaczelismy 8 miesiac staran- przyszla @ po 39 dniach.
Kasiulku- ja pamietam o Tobie i kibicuje nam razem
Buzki
 
reklama
Hej dziewczyny

witam was w sobotni poranek:)
u mnie dzis 30d.c. caly czas czekam na @ :confused2:
dzis wieczorem idziemy na impreze wiec pewnie jak na złość zaleje mnie:crazy:

pogoda u nas w iławie paskudna, pada deszcz jest pochmurno i zimno brr

agappas 3mam kciuki aby to była fasolka:tak:
Ola85 oby ten cykl był dla was szczesliwszy w starankach, powodzenia:happy:
zyziak nie dołuj się na zapas, pozytywnie mysl i bedzie wszystko lepiej :tak: powodzenia!
 
Do góry