reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ale super minął mi dzień:-)byłam sobie na mieście potem do cioci wpadłam(a lubie z niągadać ma 36 lat co super mam z nią tematy i jedyna moja krewna która mieszka tu nielicząc rodziny M):-)a teraz sobie odpoczywam bo niezły spacerek zrobiłam:tak:
 
reklama
Witam, rzeczywiście pustki tu :-( szkoda :-:)-(

Ja dziewczynki nadal nic nie wiem. Nawet nie czuję żeby mi sie @ zbliżała. Trochę mnie brzuch pobolewa, potem przestaje. W ogóle jest taki nabrzmiały. Bardziej czuję wrażliwe piersi i momentami w głowie mi się kręci od jakiegoś czasu...
Rany !!! Ja zwariuję :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Staram się nie myśleć w ciągu dnia o tym, ale same wiecie jak to jest...Ech...
 
Aga a kiedy masz nastepna wizyte u ginki? bo wiedz ze @ po luteinie powinna sie pojawic a jesli jej dalej nie ma to nie mam pojecia czemu i te testy negatywne..
 
Aga a kiedy masz nastepna wizyte u ginki? bo wiedz ze @ po luteinie powinna sie pojawic a jesli jej dalej nie ma to nie mam pojecia czemu i te testy negatywne..

Właśnie też się nad tym zastanawiam cały czas. Nie mam wyznaczonej kolejnej wizyty. Tak sobie myślałam, że poczekam do końca tygodnia, zrobię jeszcze jeden test (jeśli nie dostanę @) i jakby co to wtedy się zarejestruję.

Ale wiesz co, też mnie zastanawia ten brak @. Ostatnio jak byłam u niej, robiła mi usg dopochwowe i mówiła, ze wszystko jest ok. Zrobiła mi też cytologię. mam I gr i 0 st. No to wszystko wskazuje na to, że jest ok.

A może test był felerny ?? Sama nie wiem, na razie jeszcze poczekam do końca tygodnia i potem zobaczę co i jak.
 
Nektarynko a może ja za krótko brałam luteinę ?? a brałam ją przez 5 dni po dwie tabletki dziennie. 1 tabl rano i 2 wieczorem - pod język. Co o tym sądzisz ??
 
jesli tak zalecila ginka to widocznie tak mialo byc.. ja bralam 10 dni po 2 tabletki na raz.. nie musialam brac rano i wieczorem tylko obie moglam na raz.. (tak mi powiedzial gin) wiec tak bralam ale ja pralam dopochwowo to byla w sumie dawka 100mg..

Moim zdaniem albo powtorz test albo zrob bete bedziesz miala calkowita pewnosc.. albo rano zmierz raz chociaz temperature.. moze uda mi sie pomoc to nic nie kosztuje a moze cos mi to da, jakis tok myslenia..
 
Muszę najpierw kupić drugi termometr ;)
Poczekam jeszcze, tak jak mówiłam, do końca tygodnia, potem pójdę do lekarza... ale jak mi nic nie wyjdzie po tych wspomagaczkach co mi przepisała to chyba w ogóle zacznę mierzyć temperaturę.

Dzięki :-) i dobrej nocki.
 
witam


agapas ja też myślę że powinnaś bete sobie zrobić. wtedy już bedziesz na 100% pewna czy to ciąża czy nie. a jeżeli nie to musisz to znowu z ginem skonsultować. 3mam kciuki.
 
Aga moim zdaniem też betka byłaby najlepsza:tak:
Patrysiu no to miałaś udany dzień:-) ja tez uwielbiam gawędzic sobie z ciocią, co prawda jest starsza ale tez się z nią świetnie rozmawia:tak:
A do mnie dopiero teraz dochodzi ta myśl, że będę mamą:-p I tak myślę i myślę, że dzidzia nam świat do góry nogami przewróci:-) No ale bardzo się z tego cieszę:tak::-)
 
reklama
Do góry