reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kasiulek dziękuje:)
Ola trzymam kciuki kochana. Fajnie dziewczyny,że sie odezwałyście:) Trzymam za Was mocno kciuki,wierze że sie uda
Agapas oby to była fasoleczka
 
reklama
Witajcie
Nie było mnie jakiś czas bo pojechaliśmy z M do Olsztyna w piątek raniutko. Miał biedaczek dwie poprawki na uczelni ale zdał, także jesteśmy już w domciu:tak:

Cześć dziewczynki :-).
Pojutrze znowu testuję, @ brak i chyba nawet się nie zbliża... dzisiaj już minął 13 dzień jak skończyłam brać luteinę.
Cały dzień czuję nabrzmiałe i bolesne piersi, chociaż nie zauważyłam, żeby się jakoś powiększyły, pobolewa mnie podbrzusze, ale tak jakoś inaczej niż na miesiączkę...

Jeśli to nie ciąża to chyba jakaś choroba... Zobaczymy co będzie w niedzielę. Ale bez względu na wynik testu muszę skonsultować się w przyszłym tygodniu z moim lekarzem, bo to już trochę za długo trwa....

Trzymajcie kciuki dziewczynki oby to nie rokowało niczego złego. Buziaczki :-).
Kochana kciuki zaciśnięte:tak:

Witajcie

Kroptusia i Madzia- gratulacje- sa cudni :)
Dziekujem za pamiec ale niestety zaczelismy 8 miesiac staran- przyszla @ po 39 dniach.
Kasiulku- ja pamietam o Tobie i kibicuje nam razem
Buzki
Nareszcie.. jak ja dawno CIę nie widziałam tutaj:tak:
Myślę, że 9 miesiąc będzie owocny dla Was:tak::-)Trzymam kciuki Kochana i nie opuszczaj już nas na tak długo:-)






 
Cześć Kochane :-) Mam już swoją fasoleczkę !!:-):-D:-) !!

Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszły dwie najpiękniejsze pod słońcem, najcudowniejsze krechy. Co prawda testowa bledsza od kontrolnej ale za to gruba i wyraźna :-):-):-). I chociaż za oknem beznadziejna pogoda to w serduchu -same rozumiecie - środek lata... upalnie, gorąco i przeszczęśliwie :-):-D:-).
Jutro rejestruję się do swojej dr i mam tylko nadzieję, że potwierdzi tą szczęśliwą dla nas nowinkę...
 
agapas wielkie gratulacje!!!! :-)

Pozdrawiam wszystkie koleżanki
Ja wczoraj doczekałam się @ :sorry: tak wiec zaczynam kolejny cykl OSTATNI PRZED STARANIAMI:tak:

Miłego wieczorku!:happy:
 
Cześć Kochane :-) Mam już swoją fasoleczkę !!:-):-D:-) !!

Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszły dwie najpiękniejsze pod słońcem, najcudowniejsze krechy. Co prawda testowa bledsza od kontrolnej ale za to gruba i wyraźna :-):-):-). I chociaż za oknem beznadziejna pogoda to w serduchu -same rozumiecie - środek lata... upalnie, gorąco i przeszczęśliwie :-):-D:-).
Jutro rejestruję się do swojej dr i mam tylko nadzieję, że potwierdzi tą szczęśliwą dla nas nowinkę...

WOW - super, gratulacje :-):-):-)


kasiulek - miło że wpadłaś. Fajnie zobaczyć Twoją buźkę na avatarku.

Madziaas standardowo buziaki dla Kacperka przesyłam, śliczne fotki - Mały rośnie jak na drożdżach. A jaki masz wózeczek bo ładnie wygląda a ja na etapie poszukiwań jestem

no i oczywiście całusy dla Kroptusiowego Tomeczka :-)
 
Ostatnia edycja:
maggie co u ciebie? jak sie czujesz i jak dzidzia w brzusiu:))) widze ze synuś bedzie!:-) pozdrawiam ciepło.
Ja od października startuje ;-) tym razem juz fest :rofl2:
 
Cześć Kochane :-) Mam już swoją fasoleczkę !!:-):-D:-) !!Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszły dwie najpiękniejsze pod słońcem, najcudowniejsze krechy. Co prawda testowa bledsza od kontrolnej ale za to gruba i wyraźna :-):-):-). I chociaż za oknem beznadziejna pogoda to w serduchu -same rozumiecie - środek lata... upalnie, gorąco i przeszczęśliwie :-):-D:-).
Jutro rejestruję się do swojej dr i mam tylko nadzieję, że potwierdzi tą szczęśliwą dla nas nowinkę...

Oczywiście, że będzie dobrze, serdecznie gratuluję i spokojnej ciąży życzę lekarz na pewno potwierdzi


Maggie_f gratuluję synka...imię wybrane???

Kochane ja nie daję rady wszystkiego doczytać, ale staram się być w miarę na bieżąco
ale oczywiście witam wszystkie nowe forumowiczki i trzymam kciuki za wszystkie starające się oraz zafasolkowane i jestem z Wami duchem na 100000%



Muszę Wam napisać, że od wyjścia ze szpitala czuję się rewelacyjnie i mam nadzieję nie zapeszając napiszę, że potrafię już normalnie jeść i się najeść, a po 2-3h mnie już ssie z czego jestem bardzo zadowolona, a na wadze już 51kg, bo na początku schudłam 7kg potem przytyłam do 50kg, ale w szpitalu zaś spadło, a teraz rośnie i dobrze



Buziaczki kochane i udanego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
maggie co u ciebie? jak sie czujesz i jak dzidzia w brzusiu:))) widze ze synuś bedzie!:-) pozdrawiam ciepło.
Ja od października startuje ;-) tym razem juz fest :rofl2:
Kinguś ja mam jakieś kiepskie dni. Niemoc mnie ogarnęła, jak chodze to kręci mi sie w głowie. No i faszeruje sie tabletkami bo wyniki nie najlepsze - hemoglobina w dół od samego początku. No ale ciesze się bo maluszek harce niezłe odstawia i to dzięki niemu jakoś pomału do przodu. :tak:
A Ty od października startujesz -ja tam mam nadzieję że falstart będzie u Ciebie już we wrześniu :-D:-D:-D


Dziękuję, co do imienia to brak pomysłów. Jakoś nic nam się nie podoba.
A Ty już nie kolkuj tylko bądź Zdrowa - i daj znać czy sówka czy sówek będzie :-)
 
reklama
WOW - super, gratulacje :-):-):-)


kasiulek - miło że wpadłaś. Fajnie zobaczyć Twoją buźkę na avatarku.

Madziaas standardowo buziaki dla Kacperka przesyłam, śliczne fotki - Mały rośnie jak na drożdżach. A jaki masz wózeczek bo ładnie wygląda a ja na etapie poszukiwań jestem

no i oczywiście całusy dla Kroptusiowego Tomeczka :-)

Dziękuje kochana,buziaczki przekaże:) Maggie ja mam wózek Coneco V4
 
Do góry