reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej dziewczynki:) U mnie nadal pada:( Dziś mijaja 2 miesiące od mojego ślubu:) Jak ten czas szybko mija... Mimo wielkich chęci nie dopatrzyłam sie żadnych obiawów ciążowych:( Chyba w tym miesiącu się nie udało... Niech już przychodzi miesiączka a później zaczniemy kolejne staranka:)
A tak z innej beczki. Wczoraj byliśmy z mężem na zakupach i kupiliśmy sobie zmywarkę:) Dostaliśmy na to pieniądze od moich rodziców w prezencie ślubnym:) Wcześniej nie mogliśmy jej kupić bo z tych pieniędzy zapłaciliśmy fotografowi ale już nas na nią stać:) Dziś będę miała ją podłączoną i już nigdy nie będę musiała zmywać naczyń:)
Buziaczki dla Was:* Życzę miłego dnia:) No i oczywiście wszystkim które na to czekają szybkiego zafasolkowania:)

My też zaraz po ślubie kupiliśm zmywarkę, oczywiście wszyscy byli "niezadowoleni" - teściowie, moi rodzice i mój mąż chyba też nie do końca był przekonany do niej, ale teraz po dwóch latach mój W. stwierdza, że to była JEGO najlepsza decyzja w życiu :-D
 
reklama
Witam sie porannie;-)nareszcie jest u mnie pogoda,bo juz mialam dosc tego deszczu choc troche mi ciezko sie pojdzie do pracy na 14 ale co tam wazne,ze jest sloneczko;-)
 
:angry:nie wiem jak wytrzymam te 6 dni, bo już mnie nosi żeby testowac tylko po co mam znowu się rozczarowac i totalnie psuc sobie nastrój

czesc przyszle mamusie :happy2: przepraszam, ze sie tak wtracam... czesto Was czytam i czasem nawet cos napisze, ale niezbyt regularnie... forum mocno wciaga, a pozniej czasu brak na wszystko, szczegolnie przy malym szkrabie... ale bardzo interesuja mnie Wasze losy, bo tez staramy sie o dzidziusia :tak:
aslowik78 - postaraj sie jeszcze wytrzymac, chyba najlepiej testowac w dniu spodziewanej @ :tak: po co ja Ci to gadam, sama zapewne wiesz, rozumiem w sumie to zniecierpliwienie, w poprzednim cyklu sama zuzylam chyba z 7 testow ciazowych... milego dzionka zycze!
 
reklama
Do góry