reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Ja też się obawiam naturalsika, zwłaszcza że pół roku przed IVF zaszłam naturalnie, także trzeba bardzo uważać bo po cc nie ma co się spieszyć, no i mamy też 3 mrozaczki. A poza tym Filip jest taki malutki, potrzebuje tyle uwagi rodziców... trochę tak jest, że już bym chciała być w ciąży z powrotem a z drugiej strony chcielibyśmy tyle czasu i uwagi poświęcić Filipowi, że obawiam się tej drugiej ciąży...

Madziado mnie też dzwonili z kliniki, dobrze, że robią takie statystyki :) ja mam tak samo- wcześniej mój rekord fitnessowy wynosił jakieś 4-5 tygodni :-D teraz chciałabym ujędrnić ciałko po ciąży, bo też się nico cellulitu pojawiło.

Madzia no do Benesport mam 2 minuty, aż wstyd, że wcześniej nie chodziłam!
 
reklama
Czy waszym malcom tez ulewas sie z tzw " wystrzalem" ? Goska chwile temu mi tak zrobila pierwszy raz i jestem przerazona - wystrzelila na pol metra dwa razy. Ze strachu az ja glowa w dol wzielam....
 
Ostatnia edycja:
Esiek nic się nie martw. Moja Hania tez tak miała i samo przeszło. Byłam u lekarza to powiedział ze żołądek jeszcze jest mały i porostu nie mieści tyle dlatego nadmiar jest wychlustywany. Tez się bardzo martwilam. Pierwszy raz mi tak zrobiła w 2 dobie życia bo zjadła na raz 60 i się nie zmiescilo. Położna nawet ostro mnie zrypala a ja jej poprostu dałam tyle ile chciała i to był mój błąd. Wtedy to myślałam że na zawał zejde. Hanka tak miała bo za lapczywie jadła dlatego dawalismy jej połowę odbekniecie i resztę i problem znikł. Jeżeli będzie się to powtarzało po każdym jedzeniu to do lekarza. Życzę wytrwałości :-)
 
Esiek spokojnie, Filip też tak czasem robi. Wczoraj koleżanka ta co mi kropelki poleciła, pediatra powiedziała że spokojnie czasem może się tak dziać, to normalne
 
elleni - nie no właśnie piersią karmię, dlatego nie jestem pewna czy się dobrze najada... ale chyba jak ładnie śpi to głodny być nie może...

a zauważyłam dopiero wczoraj że przegapiłam jedną sprawę... mianowicie kupiłam witaminki d+k dla małego - do stosowania od 8 doby życia, ale oferma jestem trochę i gdzieś przegapiłam info że d powinien dostawać od pierwszej doby... jakoś w szpitalu nie zostało wspomniane - pewnie myśleli że wiem... jak myślicie czy to może jakoś wpłynąć na małego że przez ten tydzień nie dostawał?? teraz oczywiście już dostał obie połączone i będę regularnie podawać... mam nadzieję że będzie ok...

a jeszcze pediatra był wczoraj i stwierdził że ma dość duże ciemiączko więc już całkiem sobie wkręcam...

oj się jako mamusie zamartwiamy wszystkie...

i zastanawiam się jak rozwiązać ważenie małego - dopiero dziś miałam w planie na balkon osłonięty od wiatru go na chwilkę wystawić, do ośrodka więc raczej nie pójdę jeszcze do połowy tygodnia - mam blisko, jakieś 5 minutek, ale nie chcę przesadzić od razu... i nie wiem czy na siłę autem podjechać zważyć... bo na takiej wadze domowej to pewnie nie bardzo jest sens... za mało dokładna...

miłego dnia
 
Esiek moja Ola też chlustała a ja to myślałam , że zejdę na zawał bo co karmienie to chlust i wcale nie dlatego , że za dużo bo ona jadła mi po 30 ml rzadko kiedy więcej i zaczęłam jej zmieniać mleko mm aż trafiliśmy na hippa i było ok choć czasami nadal się jej ulewa ale fontanny już nie było.
 
jednak pojechałam malucha zważyć do ośrodka i jestem w szoku...
waży 4140g :)
co prawda zostawiłam go w bodziaku z krótkim rękawkiem, ale ile waży bodziak...)

więc na pewno nie jest głodne moje dziecko... jak się urodził miał 3860, przy wypisie w piątek 3720 a teraz 4140... ale dobrze, niech rośnie maleństwo:)
 
ema super że waga idzie do góry, ja Marcysi też nie wybudzałam i nie wybudzam sama się budzi na jedzenie tyle tylko że wtedy to pędem po mleko lecę bo inaczej jest afera bo ona jak się obudzi to musi mieć w tej chwili natychmiast mleczko.

Esiek moja mała też chlusta czasem mlekiem, jutro własnie mam zamiar na ten temat porozmawiać z położną, zapisałam sobie pytania na kartce.:-D.

Dziewczyny mnie pani wczoraj też poinformowała że mamy jeszcze dwa mrozaki ale ze będą trzymać ile będzie trzeba. No my raczej już ciązy nie planujemy, przede wszystkim z racji wieku i chcemy jak najwięcej czasu poświęcić Marcysia ale jak będzie to zobaczymy.

Kurde te cycki z tym mlekiem mnie wykończą zciągam jeszcze i daję małej 1-2 dziennie ale ona pluje tym moim mlekiem i nie za wiele zjada i zaraz domaga sie butelki z mm. A ja dziś na bieżnie chcę iść jak zacznę biegać to chyba mi odpadną.
 
reklama
No to zaczely sie kolki i u nas.... Dziewczyny ktora podaje Bebilon comfort 1 ? Pomaga ? Po jakim czasie? Chce od razu dzialac i juz dzis zmienic mleko. Prosze o opinie
 
Do góry