reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Agnis - fajna sprawa, nie wiem czy w ogóle coś takiego bym umiała, ale nawet zabierać mi się za to nie chce, podziwiam, bo rzeczywiście, dobrze Alesia napisała...dużo cierpliwości do tego trzeba.
Mogę ściągnąć ten suwaczek stąd? Przefajny jest :tak:
Record & Share Every Milestone, Moment and Memory | Countdown My Pregnancy

Suwaczek ściągaj :) Małpawzoo pozwoliła :laugh2: Bo to jej pomysł.

A do tych moich cudeniek może i cierpliwości potrzeba ale ja się przy tym uspakajałam. Taką jedną bombkę w niecałe 2 godzinki zrobiłam. Najczęściej wieczorami. Czasami jak w pracy miałam nocki to też dziobałam :laugh2: Teraz robie tylko wtedy jak ktoś potrzebuje. Duzo ludzi wie ze umiem wiec już sama nie produkuję, tylko na specjalne życzenie :laugh2:
 
W opcji synatura-tam gdzie jest pole edytowania wklejasz pod tym obrazkiem co masz kod html. Ja zawsze po tym jak to zrobie - robię podgląd i dopiero zapisuję jak wszystko gra i trąbi.
 
hej dziewczyny.
Ankietę tez wypełniłam:)
Gratuluje udanych wizyt i czekamy na kolejne dobre wieści:)

Mój połóg był ok ale pamiętam że jakoś samo krwawienie nie trwało długo może 3 tyg a 1 tyg był najgorszy. I tez polecam tantum rossa! Rewelacja!
Dziś zaszalałam z kupnem ciuszków dla młodego:) już mam 0-3 więc teraz tylko potrzebuję 3-6 więc fajnie Zosi tez coś skapło. Dziś zmęczona jestem;/ uciekam więc odpoczywać i coś zjem...;p
muniuś tak samo jak pierwszą sygnaturę pod spodem wklejasz bb cod
 
Ja kiedyś próbowałam robić na drutach, haftować i szydełkować, ale nie mam do tego cierpliwości :confused2: Ale za to mogę pochwalic sie moimi ostatnimi rysunkami :rofl2::cool: IMG_20130704_104749.jpg1372425278591.jpg

A teraz sprzątam sobie kuchnie, ale plecy mnie bardzo bolą, bodrzewo nosiłam wiec w miedzy czasie ogladam park jurajski :-D I przez wasze posty o obiadach zgłodniałam:confused2::-D Nic, trzeba gotowac cosik ;-)
 

Załączniki

  • IMG_20130704_104749.jpg
    IMG_20130704_104749.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 30
  • 1372425278591.jpg
    1372425278591.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 32
reklama
he dzieki :-D Ale ja wolę tygrysy, ciągle tylko jakiś tygrys w zeszycie był rysowany :rofl2: Teraz uczę sie rysowac twarze ludzi, bo trzeba córeczkę narysować :tak: A te wasze prace są super, chciałabym mieć taką cierpliwosc jak wy:tak:
 
Do góry