reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Heja :happy2:
Ja dziś znowu z wieczora... już nawet nie chce mi się pisać, że padam na twarz... i jakby mało było od rana wody nie ma...a ja jutro na badania się wybieram...Boszz.... wszystko na opak :baffled:
Mouse, secreto, Piniki, karoliniusia - GRATULUJĘ UDANYCH WIZYT I CUDOWNYCH WIADOMOŚCI :tak:
malpawzoo- całe 168 m powierzchni użytkowej.....OD GROMA...zła jestem ale czasu nie cofnę, dla naszej trójki było aż nadto, dla 4 będzie ok ale i tak bym zmniejszyła...no ale wiadomo :cool2:
Masiosia - no nic zrobić nie mogę :no: dlaczego???Bo oni chcą mi dać w grudniu umowę zlecenie a ja w grudniu to na L4 na bank będę i nie mam prawa żadnej umowy podpisać zlecenie. Bo albo jestem chora i nie pracuję albo jestem zdrowa i chodzę do pracy. A nowa księgowa ma prawo zamiast dać mi premię, zrobić mi dodatkową umowę, a że wie, że jej nie podpiszę, to za moją ciężką pracę kasę weźmie kto???CHYBA ONA :wściekła/y:
kORECZEK - :wściekła/y: NO RZESZ... gdzie ojciec i matka się pytam???? Co za zachowanie smarkuli jednej :angry:
Jo-asia - nie pogadam, bo po chamsku się ostatnio zachowuje, stąd moja decyzja o L4. dO TEGO NIE MAM TEGO premiowego systemu w umowie, to była dobra wola poprzedniego księgowego. A nowa jak wyżej...robi co chce :baffled:
SPADAM BO ZNAJOMA JESZCZE LECI NA HERBATĘ...chyba się pochlastam :sorry2:
 
reklama
Gratki udanych wizyt!!

Katrine, taśmy o których pisze Karolinusia są super, miałam na kolanie, w przeciągu pół godziny przestało boleć. Trzymają się około tygodnia, ale trzeba znaleźć fizjoterapeutę który jest po kursie, żeby dobrze przykleił i ewentualnie na kolejnych klejeniach uczył np. męża, żeby mógł Ci aplikować. Ale najlepiej, żeby doświadczona osoba kleiła za każdym razem.

Nikusia, ale takie wałki, to chyba nie do końca są zgodne z prawem, żeby firma w której masz zatrudnienie, dawała też zlecenia?? Firma męża przez takie kombinacje miała problemy gdy inspekcja wpadła, no ale ludzie na danych stanowiskach dostawali zlecenie na wykonywanie tej samej pracy, czyli na tym samym stanowisku.
 
Katerine , Ewula dobrze mówi, dodam tylko, że koszt założenia jednorazowo w Bydgoszczy to ok 20-30zł zależy jaka partia ciała plus taśmy (można taniej na allegro kupić). Ja sobie zafunduję pod koniec ciąży... O ile będą mnie plecy boleć. W poprzedniej ciąży bolały.

Małpawzoo moje typy IWO i STACHU. Zobaczymy
 
Ewula, Karolinusia dzięki za wyjaśnienia. Na razie poczekam jeszcze trochę bo to trochę z przemęczenia i długiego siedzenia na niewygodnym tak mnie boli. Postaram się ograniczyć (na szczęście pracuję na pół etatu), a jak nie przejdzie to pomyślę poważniej nad tymi taśmami.
 
hej, ja po wizycie u mojego starego lekarza. Trochę się uspokoiłam i też myślałam że tak będzie, bo on ma kojące właściwości. Słyszałam serduszko, usg nie było, ale tak myślałam, bo 5 lat temu też nie robił tylko kazał przychodzić do siebie do szpitala.
Po powrocie farbnęłam sobie włosy, po już siwizna prześwitywała i teraz siedzę z tą farbą na głowie. Do factory dojechałam, kupiłam w atlanticu biustonosz i majty, piżamę ciążową z długimi spodniami i panelem na brzuch, i sukienko-tunikę w mango i na wszystko wydałam 130 zł, więc chyba nie najgorzej.
jo-asia, też przed chwilą kupiłam sobie spodnie na allegro- jeansy h&m mama
karolinusia, gratuluję synka

taśm na plecy nie miałam, ale koleżanka miała 3 lata temu i pamiętam że była zadowolona bardzo

poza tym już nic nie pamiętam co czytałam. Idę myć włosy.
 
Nikusia, chamstwo "trochę" w tej pracy... Ale Ewula dobrze mówi - nie można mieć zlecenia z firmy, która Ci daje umowę o pracę! Chyba że są podzieleni na różne spółki i zlecenie byłoby z jednej z nich.

A domku macie faktycznie ogrom!!! Ja na naszą piątkę chciałabym 110-120 metrów :) Bardzo mi się podoba taki układ jak tutaj: Simple House: dom prefabrykowany drewniany energooszczędny i pasywny | 75m2 - trzeci projekt od góry. Zgłębiamy właśnie temat domów pasywnych, pomp ciepła i domów szkieletowych :) Opinie są rozmaite, więc nie wiem, co zadecydujemy, ale warto się dokształcić :)

***
No i Nuśka zasnęła w 5 minut bez płaczu. Smoczku, żegnaj :D
 
Ewula, Ewa - Być może jeśli mówimy o tym samym zakresie obowiązków. Jeśli zakres jest inny bo powiedzmy pracy jest dużo, albo jest finansowana z innego źródła w tym wypadku z Ministerstwa...To może! :( Tyle, że ja stratna będę...bo wiadomo.
Zresztą dziewczyny,,,,wypłakałam już i tą umowę i ostatnie chamstwa szefa. Nie chcę już stresów. Chcę spokoju.
Ewusia86- No kawał CHAŁUPY to mało powiedziane:baffled: chociaż no wiadomo na wszystko jest miejsce.
My mamy ten projekt ARCHI-PROJEKT - projekty gotowe domów jednorodzinnych: parterowych, z poddaszem, bliźniaczych, szeregowych.
Zmian w położeniu pomieszczeń nie było. jedyne co to ściana pomiędzy salonem a holem została mega skrócona, tak, że 3 ostatnie schodki widać w salonie. No i na poddaszu ściany są do samego końca, bez k/g NA TZW POZIOMIE STOJĄCYM.
Bez piwnicy a garaż w środku to...błogosławieństwo. Wsiadamy, pilotem otwieramy i bez moknięcia, marznięcia jedziemy. No i wiadomo, zimą bez problemu odpalamy itd :)


CIUCHY SIĘ rozchodzą, więc jeśli chcesz coś dla Nuśki to może weź zerknij jeszcze raz i NAPISZ to chociaż Ci odłożę.
Koleżanka poszła, lecę się kąpać jutro jadę do Kliniki na badania, moczu i morfologii ale mogę chociaż do 7 pospać :tak:
 
Witam się ja wieczorną porą!
Olka dzisiaj szybciutko usnęła bo nie zrobiła sobie drzemki w dzień i strasznie marudna była..... aż mnie szlag z nią trafiał i się popłakałam z bezradności..... mąż mnie czasem wkurza głupim gadaniem a ja zwyczajnie mam prawo być czasami przemęczona..... och.... jak ja sobie z dwójka brzdąców poradze..... mam nadzieje że do tego czasu Olka trochę wydorośleje i przestanie sceny odwalać .....

karolinusia gratuluję synka!!!! :)

ewa86 fajnie, że Nuśka tak dzielnie znosi rozstanie ze smokiem..... u nas w dzień niestety dalej musi być bo inaczej o chwili dla siebie mogę pomarzyć.... nie uśnie i już..... za to na noc smok nie jest potrzebny :)
 
reklama
hejka. gratulacje udanych wizyt i ujawnionych płci:-)
Alesia, Katrine- jeśli miałybyście ochotę na spotkanie w Warszawie, to dajcie znać na priv kiedy i gdzie.
Moniqaa- mnie też bolała dość mocno kość ogonowa jak pracowałam w pozycji siedzącej po 10 godz. Teraz tylko jak dużo chodzę.Ale nie zdarza się to często.
Ja jutro mam wizytę.
Dziś znów wizyta w Leroy Merlin, kupiłam domofon, bo jutro będzie pan elektryk to od razu założy.I gaz mi dziś podłączyli.Prace postępują w nowym domku.
Dobrej nocki. Dam znać po wizycie co i jak. Pozdrawiam.
 
Do góry