reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej, dwa maluszki dziś się urodziły :)

U mnie na razie spokój, choć brzuch się trochę spina, ale bezboleśnie, więc pewnie szyjka niewzruszona ;) We wtorek się dowiem, bo mam wizytę.

Ostatnio obiło mi się o uszy, że 90% drugich porodów zaczyna się tak jak pierwszy, no zobaczymy ile w tym prawdy ;)
 
reklama
hej dziewczyny

ja też się już rozpakowałam w poniedziałek, jest córa :) poród sn i obyło się bez cięcia, czuje się świetnie a mała zdrowa 3420g i 53cm, 10 punktów dostała. a było całkowicie inaczej niż za 1 razem, duuuuuuuuuuuużo lżej

gratki dla mam
 
Witajcie Marcóweczki, gratuluję wszystkim rozpakowanym i trzymam kciuki za te jeszcze w "wielopaku"!

Ja jestem wprawdzie Listopadówką 2012, ale przychodzę z propozycją.
Poszukuję do sesji zdjęciowej malutkiej dziewczynki. Malutkiej czyli takiej, która w weekend 8-9 marca będzie miała od 7 do 14 dni. Sesja jest bezpłatna - rodzice otrzymają minimum 5 - 15 zdjęć (to zależy, na ile ujęć pozwoli nam dziewczynka, może na więcej) na eleganckiej płycie dvd. Są tylko warunki: sesja odbywa się u mnie (Warszawa, Bielany), rodzice wyrażają zgodę na publikację zdjęć w moim portfolio w internecie.
Tu możecie zobaczyć, o jakie zdjęcia chodzi: Noworodki i niemowlaki - Aleksandra Majchrzak | fotografie
O szczegóły pytajcie na priv lub mailowo: majchrzak.ola[at]gmail.com
 
Maaadziarka, no GRAATUULAACJE!!!!:-) Ale sie cicho i szybko uwinelas:-D Bardzo sie ciesze ze tak latwo Ci poszlo, ja na 98% urodze w marcu:-D A jak sie zaczelo?

A ja jeszcze nic, po wizycie bez zmian wg lekarki, a ja ledwie chodze, siedziec tez sie nie da bo brzuch miedzy nogami;-) Nadal bole rozne, nic regularnie wiec czekam. Dostalam przyspieszenia ze sprzataniem na ostatnia chwile tzn mama sprzata, ja pomagam, powiedzmy...:-) Nie da sie siedziec na necie bo i ciezko i mama ciagle zagaduje:wściekła/y:

Guziczek, dzieki za pocieszenie, ale obawy mam, bo to moje 3 dziecko, zupelnie inaczej jest niz poprzednio a jeszcze polozna postraszyla... Do samego szpitala to jakies pol godziny lekko karetka.

Ewula, moj pierwszy porod zaczal sie odejsciem wod, a skonczyl 17 godzin pozniej ( z czego 12 godzin w bolach), a drugi lekkie bole ,6 godzin w sumie ( 4godz ostry bol) i pecherz przebijany 10 min przed urodzeniem takze ja w tych 10% nietypowych sie mieszcze:-D
 
JOANNA a dwa wcześniejsze porody były przed terminem czy po?nie martw się na zapas na pewno zdążysz dojechać do szpitala :tak: ja dziś byłam znowu na ktg i dalej jest wszystko ok, tylko mały się tak rozbrykał ze co chwile uciekał spod czujnika i dalej waży 3500...

GRATULUJE CI MAADZIARKA NIECH SIE CÓRCIA CHOWA ZDROWO :)
 
madziaaarka super gratuluję!!!!!!

joanna a nie wiedziałam że to twoje trzecie dzieciątko:-) myślałam że drugie. A mi pierwszy poród zaczął się skurczami pęcherz w szpitalu, u mnie wyszło że rodziłam 2,55H więc teraz jak będzie szybciej to też z lekka się obawiam o dojazd ale ja nie mam takiej odległości jka ty tylko max ok 10 km chyba lub mniej nawet nie wiem dokładnie. Nic kochana pozostaje mi tylko trzymać kciuki za ciebie żę jednak dojedziesz;-):-)

Dziś jestem wymęczona, głowa boli do tego niskie mam ciśnienie bo 97/67:confused::baffled:
 
Dziekuje Wam za pocieszenie, jestescie kochane:*

Guziczek, chcialabym tak szybko urodzic w szpitalu jak Ty, szczesciara:tak: A moj pierwszy syn ma 20 lat, mieszka w Hiszpanii, pracuje i jestem z niego jako mama bardzo dumna:tak: Ja jestem w wieku jak na warunki w Pl wiecej niz dojrzalym:-D A tu w Niemczech norma mamusie kolo 40tki:happy: Czekam na drugiego syna z drugim mezem i dla niego jest to jedyny synek i pierwszy chlopak w rodzinie, wiec chwila doniosla:-D
A na slabe cisnienie mozesz sobie slaba kawke wypic, mi lekarka dawno pozwolila jedna dziennie, aby nie za mocna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Joanna o 4 rano odeszły mi wody, wykąpałam się, mąż mnie zawiózł do szpitala, ok 10ej zaczęły się skurcze, o 11ej podłączyły mi oksytocynę - skurcze coraz mocniejsze ale rozwarcie słabo szło, dały mi piłkę, pochodziłam trochę, trochę się bujnęło, ale miałąm zbyt mocne skurcze a za małe rozwarcie więc dostałam "głupiego jasia", niestety nic na ból nie pomógł ale jakoś wytrzymałam, ok 15ej kazały mi wstać i iść siku i potem już wgramoliłam się na łóżko, 3 razy poparłam i wyskoczyła :) ostatnia faza tempo ekspresowe i bez nacięcia ani żadnego pęknięcia - super, nawet nie czułam się bardzo zmęczona tym porodem i na salę chciałam iść pieszo ale takie procedury, że mnie zawieźli. mała od samego początku do wyjścia była ze mną a wyszliśmy w czwartek, gdybym urodziła przed południem to bym wyszła w środę. także wszystkim życzę takich porodów
 
Do góry