reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Guziczek, masz rację im szybciej tym lepiej, bo pozniej długo się czeka :)
Oj ciężko się trzymać nawet jakoś, tak mnie brzuch boli @ i to chyba trzeci dzień, wcześniej to jeszcze jeszcze ale dzisiaj to już masakra mam ochotę coś przeciwbolowego wziąć aż...
 
reklama
Ja w czwartek to chyba tylko ktg, zawsze mialam wizyty w poniedzialki, ale m. mowi ze zamkniete maja w poniedzalek to moze dlatego:tak:I tak sie stresu najadlam bo mloda wczoraj zakladala ktg i nie mogla tetna znalezc:baffled: No ale jest dobrze, maly sie rusza dzis juz od 6tej, tylko ja sie rano zle czulam, bol wrocil, mdlosci jakies, ale juz ok. A o pepowine pytalam jak robila USG i mowila ze wszystko jest dobrze i nie jest owiniety.

Guziczek, wlasnie sie boje ze mi sie zrobi nie wiadomo kiedy te rozwarcie i peknie pecherz a wtedy jeszcze nie zdaze do szpitala:szok:

Koreczek, a moze to po wizycie Cie tak boli? Bo ja po kazdym badaniu szyjki mam te bole w nocy i rano, czyli zawsze ja troche naruszy przy badaniu. Sprawdzaj co ile masz ten bol, zeby sie nie okazalo ze w domu urodzisz jeszcze:-D Teraz juz nie ma zartow:tak: W razie co to idz na IP
 
Joanna ja ten ból mam non stop, jak leze to nawet ujdzie i czasem nawet nie boli, ale jak chodzę czy siedzę to od razu boli typowo @ a to spojenie to pierwszy raz tak po badaniu mi siadlo i do tej pory boli, chociaż nie tak mocno jak w pierwszy dzień
 
Koreczek, mysle ze sie tam wszystko rozluznia do porodu i stad ten bol, moj tez przechodzi jak poleze bez ruchu. No ale masz juz skonczony 38 tydzien wiec nie ma co, mozesz rodzic, uwazaj tylko bez dzwigania i przesilania sie, zeby lozyska nie naruszyc, to byloby niebezpieczne dla dzidzi.

Zapytam, moze ktoras z Was wie. Kupilam posciel dla malego z firmy AMY, o taka AMY 6-el+SZARFA POŚCIEL DO ŁÓŻECZKA 140x70 2 HAFTY (3958484904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Posciel super, obsluga mila, ale mam problem jak wyprac, pojecia nie mam. Jest napisane na wszywkach 40 stopni, ale czy mozna ja wywirowac? I na ile obrotow jesli tak? W tym ochraniaczu jest jakas wloknina i boje sie ze sie przemiesci. Moze pralyscie juz taka lub podobna posciel? Doradzcie cos...
 
Joanna ja normalnie biorę z skierowaniem później prasuje można na słabsze wirowanie ustawić to nie będzie trzeba prasowac . A wkładów też nie pralam. moje dziecko na usg miało tydzień temu 4000-4300 g jak mój syn miał 3500-3700 to urodził się dzienn później 4130g więc ja już nie chcę wiedzieć ile waży. Na ktg nie bylam lekarz kazał 3 iść dopiero ją już chcę urodzić a on zaparł się i siedzi
 
Zaryzykowalam i jakos wypralam z wirowaniem na 800, troszeczke sie zagielo, ale uratowane:-D Zapach byl taki chemiczny, musialam prac.

Monika, strasznie duze te Twoje baby, chcesz je rodzic sn? No i bardzo pozno Ci kazal przyjsc na ktg... dziwne

Tak nic nie piszecie, mam nadzieje ze wszystko w porzadku?
 
reklama
hej hej:)

Koreczek jak tak cię boli to może faktycznie zaraz będzie akcja poród:-)
Joanna wiesz jak odejdą Ci wody to i tak tak szybko dziecko nie wyjdzie... więc powinnaś zdążyć dojechać ze spokojem:) mi pęcherz przebijali w szpitalu żeby przyspieszyć bo miałam ładne rozwarcie ale wody nie odchodziły no i po przebiciu pęcherza płodowego jakoś 2 h i urodziłam:-)
Monia ja też córeczkę rodziłam dużą bo miał 4270g mam nadzieję że teraz synek będzie mniejszy nieco chociaż, może we wtorek się dowiem ile waży.

Dziś miałam ochotę na koktajl malinowy z maślanką mniam pyszotka co prawda z mrożonych owoców ale zawsze :-) Dziś chyba aura mało sprzyjająca bo głowa mnie pobolewa...:confused2:
 
Do góry