reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witamy dziś na świecie dwie dziewczynki :)

Mamusia synka

Urodziła córeczkę Zuzię

18.02.2014

3270g i 55cm

oraz

FARFALLA88

urodziła córeczkę AMELIĘ
Urodzona przez cc: 18.02.2014r. godzina 5:56
Waga: 2680 g


życzymy dużo sił i szybkie powrotu do formy mamusiom a córeczkom dużżo zdrowia !!
 
reklama
Super !!! Gratuluje dzidziusiow!!!! Zdrowia dla mam i coreczek :*

Guziczek jak sie dobrze czujesz to uzywaj sobie i wyspij sie na zapas bo potem przez jakis czas tylko bedziesz mogla mile to wspominac:-D

Maaadziarka, tak, to mamy identycznie, ciekawe jak Twoja szyjka...ja sie caly czas pocieszam ze jak teraz wszystko boli to moze potem w trakcie porodu pojdzie szybko:-) Chociaz na brak bolu nie licze, bo poprzednie porody bolaly masakrycznie, a znieczulenia sie boje bo nasluchalam sie o powiklaniach a i bez tego mam bole kregoslupa. Ale kto wie co bedzie w trakcie...
Maz mi wczoraj na scianie powiesil rozpiske co robic jak sie cos zacznie:eek: No jeszcze mnie nakreca:wściekła/y:Fakt ze z pracy musi godzine jechac, a z domu do szpitala jeszcze 40 km, wiec mam instrukcje jak wezwac pogotowie oraz co zrobic jak on nie odbierze komorki ( np brak zasiegu w pracy) tel. do biura itd. Nawet mnie to juz nie smieszy tylko przeraza, jak to bedzie:szok: Te rozne bole teraz sa takie mylace, a jak nadejdzie ten wlasciwy lub odejda wody to mozemy nie zdazyc...no stres...
 
Mamusia Synka, Farfalla serdeczne gratulacje!!!!! Zdrówka dla córeczek, niech zdrowo rosną a Wy dziewczyny wracajcie do sił i jak już się ogarniecie napiszcie trochę jak to było


tylko tak dziwnie teraz dziewczyny, szkoda że nie ma tu informacji że cos się wcześniej dzieje, wątek szpitalny zniknął i tak znienacka takie info!!! brakuje mi tu tego wcześniejszego "ruchu" :sorry2:
 
gratulacje dla mam

Joanna ja też bym nie chciała znieczulenia, wolę czuć co się ze mną dzieję a poza tym podobno gorzej poród idzie. też słyszałam o problemach z kręgosłupem po znieczuleniu, moja koleżanka miała i narzeka na plecy. ja już bez tego mam problemy. Jutro się wybieram na maraton po sklepach i badania zrobić to może się u mnie coś bujnie.
 
Ostatnia edycja:
Kimkim, niestety tak czasem bywa. Ja tu czasem pisze, ale czytam cały czas, na inne wątki mię wchodzę z tego forum bo szkoda moich nerwów.

Coś czuje że poród mi się zbliża, chociaż nie jestem pewna. Strasznie mnie czyści i nie wiem co o tym myśleć....
 
Ja też trochę czytam i zaktualizowałam urodzone maluszki i terminy porodów, Joanna, a Ty nie chcesz się dopisać do tabelki??

koreczek, kto wie, kto wie, może będziesz następna :)

Ja w końcu nastawiłam pranie ubranek dla maleństwa, ale przynajmniej będą ciuszki świeże ;) No i wczoraj w końcu zamówiłam kilka rzeczy z allegro które potrzebowałam. Jeszcze dostawka do wózka i muszę torbę do szpitala wreszcie spakować.

Ostatnio zaczyna mi doskwierać lewa pachwina, po nocy zamiast obudzić się w pełni sił, to najpierw muszę biodra rozruszać, jak stara babcia ;)
 
Ewula_m widziałam Twoje aktualizacje! świetne to jest wszystko w jednym miejscu widać :) tylko musialabys zmienic bo mamusia synka dała swojej córce na imię Zuzia a nie jak wcześniej mówiła Anielka, a da się ten róż troszkę przyciemnić boo u mnie źle widać.. ii mam to samo z ta lewą pachwiną niestety taki nasz urok trzeba to jeszcze jakoś przetrzymać :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry