reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

mamusia synka zobacz sama. zdjecie to samo data 2008 rok . mewa dodala to samo zdjecie jako swoje tyle ze obciela rog gdzie jest data.

przepraszam ze tak nagle napisalam ale wkurza mnie takie cos
 
reklama
mrowka nie wszyscy sa szczerzy . to jest internet i kazdy pisze co chce. sama zobacz zdjecie to samo tylko ze mewy zdjecie ma obciata date.
 
to juz mewa musi wam wyjasnic dlaczego was oklamala.

napisalam po to zebyscie sie nie "otwieraly" przed kims kto nie jest szczery.

zycze spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania dla kazdej z was.

p.s jesli chcecie to napiszcie do admina o zmiane moderatora.
 
I zapadła cisza :p

Nie mam pojęcia, jaka jest prawda, ale w internecie nic mnie nie zdziwi. Choć nie wszystko rozumiem ;) W każdym razie - sprawę trzeba wyjaśnić.

I widzicie - dlatego za wcześnie na wątek zamknięty ;)
 
Mnie już nic nie zdziwi...Jestem adminem na innym forum (o innej tematyce) i też są takie cyrki... Poza tym już w staraczkach marcowych, czerwcowych... pojawiała się jedna panna, która opowiadała takie bajki, że włos się jeżył... (np. o tym, że urodziła martwe dziecko)..

Eh...
 
To prawda okaże się tak naprawdę z czasem kto i jakie ma zamiary ja jestem od ponad 4 lat na marzec 2009 mieliśmy dwa wątki otwarty i zamknięty został już tylko zamknięty piszemy do dziś i jest super.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie , chciałabym się przyłączyć do was , bo jak wiadomo w grupie raźniej :) Ja właśnie spodziewam się swojego pierwszego dziecka :) jestem w końcówce 7 tygodnia a termin mam na 24 marca :)Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze się układać aż do porodu .. no i dalej też oczywiście
 
Do góry