reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kochane moje ja się zamelduję wieczorkiem bo kurcze jestem w Wawie na szkoleniach, wczoraj z salki szkoleniowej nie wzięłam pierdzielonej ładowarki, a z komórki nie wiem czemu nie mogę pisać wiadomości, wejść poprzeglądać jak najbardziej, ale nie mogę pisać.....

No to babeczki moje kochane do wieczorka....

Zaciskam kciukasy za Was bo widzę, że coś się dzieje:D
 
reklama
cześć dziewczynki
Fioletowa życzę abyś na następnym teście zobaczyła 2 piękne kreseczki.
Pajeczko super te min... ee.. rękawiczki bez palców :-)

u mnie 28 dc. Biorąc pod uwagę że ostatnio miałam cykle 24-25 dniowe to jestem nakręcona nico :zawstydzona/y: jutro zrobię test, chyba że temeratura spadnie... ale może nie :-)
 
wróciłaaaaam :-)a niuni przestał syropek działać, znów dostała gorączki i wymiotowała i znów dostała syropek i znów jest dobrze. W poniedziałek umówiłam się do lekarza żeby obgadać prolaktynę z obciążeniem. Mili - kciukam!!! :-)Fioletowa - daj znać czy zakupiłaś testa. Moje jeszcze nie przyszły :-)
 
i dobrze, bo już byś pewnie testowała ;-):-D
A no yaha!!! :-) od razu bym do wc pognała :-D Nawet dużo dziś nie piłam z rana co by siuśki były skoncentrowane. A tu doopa :-)Fioletowa - ja Cię zamorduję jak się nie pojawisz!!!a o Karin i Siwej to już nie wspominam nawet że jestem na nie cholernie zła!!!!!!
 
dziewczyny, od dwóch dni biorę ten castagnus i nie wiem czy to ciśnienie czy to normalne, miałyście tak na początku, że byłyście senne i niezbyt dobre samopoczucie, jakby Was mdliło? ja biorę dwie tabletki rano, ze względu na wagę ciała...nie wiem czy lek ziołowy mógłby coś takiego spowodować, czy to przejściowe, dopóki się organizm nie przyzwyczai? :dry:

kurcze czekam na ten olej z wiesiołka, mam nadzieję, że jutro będzie...ale poradźcie...jest sens żebym zaczynała od 6 dc brać? czy poczekać na następny cykl? co sądzicie?

boszzzz, ale Was dziś zarzuciłam pytaniami, ale ja w tych wspomagaczach naprawdę jestem zielona...inne sprawy jak najbardziej są mi znajome, a to, cóż człowiek uczy się całe życie :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Doroteńko:-D - castagnusa warto od zaraz - czyli od pierwszego dnia cyklu. Jeśli chodzi o olej a wiesiła to do owulacji - i ani dnia dłużej ( ale jak weźmiesz w dniu owu jak i dzień po to też spoko, bo kto wie na pewno że była owu bez monitoringu:confused: - no nikt!)
No i tak: olejek jest tylko i wyłącznie na poprawę i ilość śluzu, który jest przyjazny plemnikom. Masz po prostu więcej śluzu typu BJ w ciągu cyklu niż zazwyczaj. Ale tak naprawdę są inne lepsze środki, dzięki którym masz od ... i ... i jeszcze .... lepszego śluzu niż po wiesiole :-D i po tym innym niż wiesioł specyfiku nie masz obaw że owu już była a ty masz skurcze które wywołają mikroporonienie. Ja polecam syrop guajazyl 5 dni przed owu dla Ciebie i męża. Nie wywołuje skurczy i daje śluzo co niemiara!
 
reklama
Mou, to wiem, dlatego też wiesiołka planowałam brać do dnia, gdzie zaczynają mi się dni płodne, już zakupiłam więc spróbuję, najwyżej w przyszłym cyklu zakupię ten specyfik o którym piszesz, ale nie odpowiedziałaś mi co z wiesiołkiem, bo casta już biorę, ale czy jak zacznę brać wiesiołka w 6 dc to czy to ma jakiś sens?
 
Do góry