reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hejka :-)

Fioletowa - pisz co i jak bo się doczekać nie mogę :-D
fajne minetenki ;-) Ładnie Ci ten warkocz wyszedł!


Kurczę - dziecko mi się przeziębiło przez tą wichurę wczorajszą. Płacze bidulka i ma 39.3 temperaturki. Dałam jej syropek na zbicie, i czekam na rezultat... bidulinka moja... hlip hlip...
 
Ostatnia edycja:
reklama
mou zdrówka dla córci

heh zatestowałam i albo za wcześnie, albo znowu jakieś zaburzenia cyklu mam
jakby się uprzeć to cień cienia cienia cienia można dojrzeć... ale na razie jeszcze się nie cieszę, bo to takie blade jest że chyba wyobrażone ;-)
heh no nic znowu muszę czekać, ale jeśli przyjdzie @ to ja się na styczeń już nie złapię...
 
Fioletowa - kurczę!!! ale by było cudownie! Dasz radę wstawić ten cień cienia??? Ja tam się na pewno czegoś dopatrzę :tak: Wstaw pliiiiisssss.....
kurdę - gdybyś wcześniej z tą prolaktyną wiedziała! Normalnie ja sama się zapiszę do GP - niech mi to sprawdzą! Wymuszę to na nich ! :tak:
 
Pajkaa - może Ty namów tego fioletowego stwora, żeby zdjęcie teścika wstawiła :-D

Nie chcę krakać, ale po syropku normalnie dziecko jakby wyzdrowiało od razu. Biega, śpiewa, tańczy :-) ale nie puszczę jej dziś do przedszkola na wszelki. Niech posiedzi przez weekend w domu. Muszę ją cieplej ubierać, bo oni tam dzieciaki wypuszczają na dwór nawet jak pada i wieje.


Oki. Nikogo nie ma to ja mykam. Jadę do miasta, a niunię zostawiam babci. Muszę kupić papier ryżowy. Ostatnio robiłam ciasto filo nadziewane farszem na sajgonki (bo papieru nie dostałam) ale dziś jestem uparta na sajgonki, więc jadę do "chińczyka". Może się zaopatrzę w większy zapas. Jakieś grzybki mun, makaron sojowy itp.
No to pa.

Fioletowa - mam nadzieję że się w końcu zlitujesz i wstawisz tu tego cienia.
 
Ostatnia edycja:
Aaaa OGŁOSZENIE PARAFIALNE!

Poszukuję kobiet z województwa łódzkiego, powyżej 50 lat, na kursy komputerowe...z zakwaterowaniem i wyżywieniem w hotelu, zjazdy weekendowe...
Jak macie rodzinę czy znajomych to przekażcie proszę:))))
Oczywiście kurs bezpłatny!

Proszę o PW
 
Witam Was kochane,

Mou, zdrówka dla córci, nie dość, że wichura to na dodatek przedszkole swoje pewnie zrobiło...przytulam Maleńką

fioletowa, super by było, cień cienia cienia, u mnie nie dojrzałam, więc jeśli Ty widzisz to może, może...ale było by super...trzymam mocno kciuki...a rękawiczki superaśne




Fiolecik fajne te mitenki ja caly czas czytam minetki :-D:-D

:-D:-D:-D ja też i nawet odznaczenie ważnych liter dużymi nie pomogło :zawstydzona/y:

my zaraz uciekamy na ogródek, cudowna pogoda, czekam tylko aż pranie się skończy to od razu wywieszę no i muszę śniadanie zjeść
 
ale fotki nie wychodzą w ogóle... ja się zastanawiam czy to po prostu nei pokazało mi się odznaczenie, gdzie ta krecha powinna być... może później fotki wyjdą, teraz muszę wziąć moją ospę i pojechać na zakupy... heh i może do aptrki po test od razu ;-) na za 2 dni, albo i później ;-)
 
reklama
Do góry