reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Kariin - nawet lekarz widzi że coś nie tak. Ale że środowisko lekarzy jest dość zwarte to Ci nie powie że tamten lekarz coś skopsał.
 
No jasne! jak już się zaciążyło to się nas opuszcza (wredne baby :-D;-)) Wracać i to już !!! Toż to staraczki po raz drugi (z błędem konkretnie)
bo jak już jesteśmy MAMUSIE staraczki po raz drugi, znaczy że już jesteśmy mamusiami i staramy się jako już obecne mamusie po raz drugi, czyli o trzecie maleństwo. Mamusie - to znaczy że już jesteśmy mamusie, jakby był po raz "pierwszy" to staramy się o kolejne już będąc mamusiami, a że staramy się po raz drugi - znaczy że staramy się o trzecie.
O kurka, ale mam wywody... to kwestia niezaciążenia tak wpływa na psycho...

Dobranoc Wam :) JA spadam na filmowy seans i spać po. :happy:
 
No właśnie MOU pozaszywały się gdzieś nam kobity. Ale może jutro uderzą ze zdwojoną siłą i będzie trzeba kilka stron po pracy nadrobić:) Ja już chyba jutro tempki nie zmierzę ze strachu :tak: A Ty już tego niezaciążenia nie bądź taka pewna.... kto wie :-)
 
Moniś - ja już się tak bardzo obserwuję od 10-ciu cykli, że bardziej się nie da. Znam już na pamięć jak zachowuje się szyjka, jaki śluz itp. I znów wszystko wskazuje na @. Już się nawet nie załamuję, bo ile można? A to że ten cykl skończy się jedną kreską to już było zapisane przez los wieki temu :-)
 
Moniś - i tak juz pięknie widać na zdjęciu :) ale fajnie że coraz ciemniejsza! :-)

U mnie zero, śladu po cieniu nawet nie ma. Jak leżę - to mnie bodbrzusze boli. W nocy też bolało i czasami prawy jajnik. No zobaczymy, dziś jest max 8 dzień po owu, może 7?
 
reklama
Do góry