reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hej babeczki:)
Rysica ojj dużego masz juz chłopaszka skoro juz ładnie sam idzie i siusia i nie popuszcza co najwazniejsze :))))):-)
To ja jak wiekszość nie karmiłam małego a planowałam przynajmniej rok, niestety sie nie udało, mały nie przybierał na wadze po miesiacu miałam tak mało pokarmu ze szkoda gadac, czego ja nie próbowałam zeby miec wieksza laktacje :szok:no ale to była woda sama nie mleko :( :wściekła/y: i takim sposobem mały od 2 miesiaca był na sztucznym,.ojjjjjj a tak bolały mnie sutki :( teraz to przy następnym juz zakupie nakładki i do bólu bede karmić, najwyżej bedzie maleństwo ciągle przy cycu ale nie poddam sie , bo przede wszystkim to kasy tyle szło na mleko ze nawet nie licze juz !!!!! A kupowałam bebilon pepti, po jakimś czasie juz na recepte wiec płąciłam 5 zł za mleko jedno ( jak byłą promocja) a tak bez promocji 7zł !! Do tej pory oczywiśćie kupuje, ale juz nie aż tyle :tak:

TELEWIZOR WISI !!!!!!!!! SUPER TO WYGLĄDA !!!!!!!!!! JUTRO WSTAWIE FOTKĘ !!!!!:):)

Rysica- zdrówka życzę :))))))))
 
reklama
Hejka :) Wróciliśmy z godzinkę temu - niunia pluska się w misce na ogródku teraz i jest szczęśliwa jak rybka w wodzie hehehehe ...

I teraz tak - przyłączam się do tematu karmienia piersią.
Bardzo chciałam karmić piersią rok czasu. Nie więcej nie mniej. Uważam że jest to wiek jak najbardziej optymalny do zaprzestania - rok czasu. Nie podoba mi się to, i może jest i będzie mnóstwo dziewczyn na tym forum co mnie zbesztają...
Ale powyżej roku - max półtora roku karmienie piersią jest jakieś takie... nieswoje ... trudno mi to określi. Dziecko od 7 miesiąca je już większość rzeczy !!! Każdy ma własne zdanie - nie potępiam... oki dobra... koniec tematu kto kiedy powinien zakończyć - indywidualna sprawa :)
No i tak... po porodzie zostawili mnie w szpitalu przez 3 dni, bo niunia nie potrafiła ssać poprawnie. Chcieli mnie wypuścić kilka godzin po porodzie, ale ze względu na "poprawę nijaką ssania" powiedzieli że mnie nie wypuszczą dopóki niunia się nie nauczy ... No i w końcu się nie nauczyła, więc prosiłam o wypisanie na własną prośbę. Nauczyłam ją w domu ... ale ssała tylko przez 5 miesięcy i czasami musiałam dokarmiać ją mlekiem modyfikowanym... I moje spostrzeżenia: Nie ma tak naprawdę znaczenia dla mnie, czy karmię butlą czy cycem - walczyłąm za cyca kilka miesięcy - nie udało się. Tym razem też spróbuję - wytrwalej :) ale jedno jest pewne: niunia ma ponad dwa latka, i nigdy nie była nawet przeziębiona :) :) :)
 
cześć dziewczyny ja zmieniłam panią doktor i jak na pierwszą wizytę jestem zadowolona. byłam u niej w 9 dc i miałam pecherzyk 15mm a rosnie 2mm na dobe to najpozniej we wtorek powinno dojsc do pekniecia wczoraj był 11dc powiedziała że mamy sie porzytulać a nastepnie żebym do rana nie wstawała ani na chwilę a najlepiej to spała z nogami u góry bo mam strasznie krótką szyjkę po wypalance i żeby nasienie zaraz nie wylaciało ,a nastepnie ze maz moj o 14 dzis wyjezdzał to znowu mielismy przed wyjazdem jego dzialac i znowu zebym nie wstawała przez 4 godz oczywiście z nogami u góry i też tak zrobiłam a teraz pozostaje czekać na efekty czy beda czy nie i co wy na to byłam leczyłam się u 3 lekarzy i zaden mi nie kazał trzymac nog u góry teraz pozostaje czekac ciekawe czy ten kwiecien bedzie łaskawy papa
 
... Bo się skarżyłyście że ja jeszcze swojego zdjęcia nie wstawiłam...
i obiecałam że wstawię : ja.jpg
 
MOUSE kazdy ma oczywiscie swoje zdanie, dla mnie rok to juz za dlugo, dziecko je wszystko juz wtedy, tu je schabowego a tu popija cyckiem? no way!
Max to 6 miesiecy wg mnie, chociaz ja bym chciala karmic 3, te najgorsze gdzie daje sie tylko cycka i nic innego i jest najwygodniej.
Co z Nikolaa??
kaska powodzenia zycze, bo na reszcie sie nie znam. Ale te nogi do gory najsmieszniejsze sa, sorki ;)
Klaudusiu tu dziewczyny komentowaly Twoje zdjecie i brzuszek, gdzie ono jest??? wszystko przeszukalam:(
 
przepraszam że tak późno ale niestety dziś maiłam zabiegany dzień gości od rana w zasadzie wściekli sie wszyscy co do testu hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm i jeszcze raz wielkie hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm i tak pierwsze kreska w poprzek potem jedna a na koniec po czasie standard druga kreska bardzo mocna i widoczna ciązy pewnie nie ma tylko test mnie wk*rwić chciał nienawidze testów bety dziś nie zrobiłam jade jutro rano busem zobić jestem wściekła pojeb*ne testy wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr już nigdy wiecej żadnego n ie zrobie po co mi to kurde blade
sorki za słownictwo ale jak tu spokojnym byc czemu los tak okrutnie ze mnie sobie drwi już któryś raz z kolei to nie sprawiedliwe narawde dlaczego tak mi sie dzieje mam ochotę tym wszystkim je*nąc
 
Dzień dobry wieczór!
Nikolaa - kurde Ty to masz pecha!!!! Ale to był cały czas jeden test??? Kurcze, może "pasek" testeowy "pływał" ale skoro coś się pojawiło, to może to jednak ciąża? Mamuśce też pozioma wyszła i byłą w ciąży!!! Nikola, trzymam kciuki za betę, bo mam przeczucie, że to to!!!

U mnie objawów w tym miesiącu CAŁKIEM BRAK!!! :p Nic, najmniejszego zakłucia, więc nastawiam się na @ chociaż 28 dc jest w środę, więc najwcześniej w czwartek powinnam dostać @, ale że poprzedni cykl był "smiechu warty" to zrobię w czwartek ale dla męża, bo już dopytuje.

aaa i wkurzyłam się i kwiatuszki na paznokciach poprawiłam, bo "nie były idealne" :p
IMG106.jpgIMG105.jpg
lepiej? :p
niestety fotki z komórki, bo aparat głupi i nie ma makro (tzn ma ale do d...) i nie łapało ostrości...
pencil.png
 
Nikolaa Nie rozumiem....,czyli druga kreska sie pojawila,ale dopiero po czasie?A czemu niby to by ciazy nie mialo oznaczac?Ja robilam czesto testy i lezaly dluugo potem,i nigdy druga kreska sie nie pojawila,A co do kreski w poprzek na poczatku,u mnie pojawia sie w kazdym tescie na poczatku.Najpewniej beta,ale to mi wyglada i tak na ciaze-jezeli druga kreska jest!:-)
 
reklama
oj kasik bo pieprzniete testy lubią ze mnie kpić dwa cykle temu 3 różnych firm pokazały druga kreskę poczasie co prawda ta kreska z dzisiejszego jest dużo bardziej widoczna i różowa ale jest po czasie a po czasie test nie waży i zapewne w ciaży nie jestem tylko ktoś tam na górze robi sobie ze mnie jaja jutro beta wszystko wyjaśni widocznie już teraz tak mam że wszystkie testy sie sprzysięgły przeciwko mnie
rysica ten różowy ładniejszy ja jutro wstawie fotki moich bo dziś znów na laptopie a tu nie mam czytkika a kablami mi sie nie chce podpinać
 
Ostatnia edycja:
Do góry