reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Trzyma kciuki zeby nie przyszła @ , &&&&&&&&&&&&&
a jak wiadomo każda ciąża inna wiec miejmy nadzieje ze nosisz małą kuleczke w brzuszku juz :) :-)

U mnie piękne słoneczko wyszło :) :):):):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Siema babeczki!!!
Mamusia nie wyganiaj mnie tak szybko na porodówkę :-D:-D:-D:-D
Niech sobie maluch jeszcze ze 2 tygodnie posiedzi dla niego każdy dzień w brzuszku ważny a ja przeżyję jakoś to wszystko, bo wiem, że warto :tak: Czego to się nie robi dla dziecka... Nawet już nie narzekam, że pupcią i nogami w nocy śpi na moich żebrach...:dry:
Nie zaglądam za często, bo mam dzieciątko chore i kolejną nieprzespaną noc za sobą... Ale teraz śpi i jest już lepiej więc może ta noc będzie spokojna. On w dzień oczywiście jakby nie był chory, ma jedynie lekki katar ale sen to masakra u niego...:no:
Wkleję Wam kilka foteczek. Pierwsza to Wiki dzień po urodzeniu, druga to ja z Wikim z 32 tc a trzecia to ja teraz z 34 tc. W sumie jakby się przyjrzeć to wielkiej różnicy w brzuszkach nie ma...
 

Załączniki

  • Zdjęcie058.jpg
    Zdjęcie058.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 22
  • 1.jpg
    1.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 17
  • P1090063.jpg
    P1090063.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 17
o hohoh, a jakie mialas włoski długie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i brzuch w sumie taki nie duży z tego zdjęcia z Wiki!!!!!!
Buziaczki dla małego, niech szybko do zdrowia wraca :D:-)
Ze mną to wstyd wstawiać taki mialam ogromny !!!!!!!!!!



brzuszekkkk.jpgn0791d9a5fe.jpg


Brzuch z sierpnia wiec to był początek 8 miesiąca, a potem jeszcze urósł oczywiscie hehe, a zdjęcie z nóżkami to kocham po prostu !!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziwuchy normalnie doby mi brak wczoraj prawie cały dzień na polku padłam normalnie ....
ale naskrobałyście normalnie szok
tak po łebkach przeczytałam więc jak coś przeoczę to nie gniewać sie !!!
Igasia przykro mi z powodu kotka
Mamuśka śliczne łóżko no i Jasiu kochaniutki
Aga27 ja taki miałam nawet większy chyba w kleje fotki to zobaczycie
Aga2 śliczne zakupy
Mou ja w ciązy przytyła 36 kilo nie jedzą wiele po prostu puchłam po porodzie wazyłam 82 kg i przy karmieniu zamiast chudnąć tyłam jak skończyłam karmić to ważyłam 92 kg to w ciągu 2 tygodni 14 kilo wody zeszło czyli po zakończonym karmieniu ważyłam 78 kilo na proteinowej schudłam do 60 kilo potem tak przybyło 5 przez rok czyli było 65 ale teraz od listopada przybyło 7 kilo przez prolaktynę ale zaczeło mi wszystko schodzić już jest 2,5 kg mniej w ciągu 2 tygodni myślę że do końca miesiąca samo zejdzie spowrotem do 65 i mi tyle wystarczy ... naprawde spróbój proteinowej inaczej dukana nie jest restrykcyjna bo można jeść ile się chce a działa nawet przy hormonach rozwalonych z tego co wiem...
Klaudusia ty lasencjo :-D:-D

do wszystkich co wkleiły zdjęcie super wszystkie brzuszki
 
Śliczne brzuszki i urocze dzieciaczki!:-) Az mi sie na wspominki zebralo....Tutaj troche ode mnie,koncowka ciazy,pierwsze zdjecie Maji,my kilka dni po porodzie,i jedno z moich ulubionych zdjec:-)
Obraz 137.jpg005.jpg022 (1).jpg050.jpg
 
NO witam Nikole !!!!!!!!!!!!
Kasiik- brzuch to Ja mialam identyczny co TY na koniec ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nasze dzieciaki to wszystkie piękne i słodkie !!!!!!!!! ahhh...:D
 
reklama
tak z ciekawości mierzyłam teraz tą sukienkę ile przytyłam przez tą głupią prolaktynę nie jest tak źle no ale tak dobrze też nie jest, ale najważniejsze że waga spada ....
 
Do góry