reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kala weźmiesz leki i wszystko będzie dobrze, super, że wiesz na czym stoisz i możesz wszystko uregulować i to w dwa miesiące zaledwie.
Maja teraz czekam na wieści od ciebie.
Klaudusia ja też dziś mam zamiar porządki zrobić przycupłam tylko na śniadanko.
Mamuśka witaj :*
 
reklama
dzień doberek
Kala nie martw się weźmiesz leki będzie oki ważne że znasz przyczynę a teraz to będzie tylko kwestia czasu
Klaudusia oj to mały łakomczuszek ci rośnie:-D
Mamuśka ;*
Aga tobie to suwaczek tak pędzi że hej na kiedy ty masz termin????
 
Witajcie!
Dzięki dziewczyny. Dziś mam już lepszy humor, musiałam to przetrawić ;-) Zastanawiam się czy w ogóle jest sens brać leki skoro mam owulację. Zażywam Castagnus więc teoretycznie powinien obniżyć prolaktyne.
Nikola- fajne fotki, sprawiasz wrażenie energicznej, żywiołowej kobiety. Ładna z Ciebie laseczka :-)
Nie mam dziś czasu, bo mam dużo pracy więc życze Wam wszystkim miłego dzionka! :-)
Buzka!
 
Ostatnia edycja:
Aguś mówiłam, że szybko Ci zleci! A jak mi szybko leci jak widzę Wasze suwaczki! A wieści ode mnie to nie wiem kiedy będą, nie spieszy już mi się chyba...ale się okaże jak następna @ przyjdzie hehe :)))

Klaudusia
to czekam na wieści od lekarza :))

I ogólnie witam i pozdrawiam!
 
reklama
Do góry