reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

My mieszkamy prawie 1300 km od dziadków więc coś trzeba będzie wymyślić.....

kalamandyna dzięki za to co pisałaś, bo dzięki temu wiem, że są na świecie osoby, które wierzą w ludzi i w to, że można być lepszym człowiekiem.
 
reklama
agnieszka27 jejku nie gniewaj się, ale jakoś mi się nie dopisało. Komp wiesza się i przycina..... nie gniewaj się proszę. Za Twoje posty tez dziękuje:-) wiem, że każdy ma inne zdanie na ten temat. Chciałam po prostu poznać wasze spojrzenie na tą sprawę. Fajnie, że przyjęłyście mnie tutaj i, że pomagacie:-)

agnieszka27 życzę Ci ,żeby te osoby o których myślisz się zmieniły tak na prawdę.
 
Nie no spoko, zdziwiłam się tylko bo prosiłaś o opinię ogólną.
Nic ja uciekam, zaraz tatko do mnie przyjedzie i pójdę na wielkie zakupy. Czas sprzątać ten rozgardiasz.
 
madinld- Każdy wierzy w to co chce wierzyć i każdy widzi to co chce widzieć...Nie ma sprawy, zawsze do usług ;-)

Ja też zmykam, miłego dizonka Wam, papa!:-)
 
mam dziś okropny dzień..........nic mi się nie udaje. czuje się beznadziejna.

chyba nie powinnam wam tu smęcić. może napiszę jak będę w lepszym humorze....jak kiedyś będę w lepszym
 
reklama
Madin mam nadzieje, że wszystko dobrze u Ciebie i to chwilowe załamanie nastroju.
Potraktowałam ten wcześniejszy temat jako hipotetyczny, mam nadzieję, że to nie dotyczy jakoś Ciebie.
 
Do góry