reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kala jak weszłam do jednego sklepu w galerii Bonarka w Krakowie to normalnie padłam na pyszczek jakie kiecki jakie cuchy normalnie mi szczena opadła ale sukienka po niże 200 zł nie schodzi w czerwcu prawdopodobnie idziemy na wesele wieć bedzie okazja że kupić jej takie cudeńko:-):-D
A mojej niestety nie powiem że do pracy idę bo wie że nie chodzę:-D:-D ale jutro ją wyśle na chama bo chce jechać na badania
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikola- tak jak Agnieszka napisała ważne żebyś stanowcza i konsekwentna. Nie powinno się stosować kar, tylko wyciagąć konsekwencje z zachowań dziecka np zakaz oglądania bajek. Chodzi o to, żeby powtarzać o konsekwencjach, a nie karach. I nagradzanie za dobre zachowanie jak najbardziej :-)
No tak, Adaś jest grzeczny i narazie nie mamy z nich większych problemów wychowawczych. Wiem jednak, że niektóre dzieci są uparte i lubią postawić na swoim.

Agnieszka- mądra z Ciebie mamusia :-)
 
Ostatnia edycja:
no zobaczymy co będzie jutro teraz mówi że pójdzie zresztą już wieczorem położę u niej ubranie plecak i worek zapowiem że nie chce rano cyrków i zobaczymy!!!!
a po za tym mam dziś takiego lenia że szok ;-)
 
Kochane a co dziś gotujecie?
Ja mam zamówienie na spaghetti:-)
Sama jeść nie będę bo po wczorajszych szaleństwach cały czas czuje kwasy ble.
 
Nikola- dasz radę, tylko nie ulegaj małej bo bedzie miała Cie w garści;-)

Agnieszka- gotowanie nie jest moją domeną, wolę piec ale myśle o naleśnikach lub o ryżu z warzywami ;-)
 
mu dostaliśmy od teściów ćwiartkę cielaka wiec dziś pieczeń :p bo jeszcze nie wypróbowałam mięsa no a od Wiki zamówienie na pomidorówkę;-):-D... Agnieszka spróbój migdałów albo siemie lniane mnie troszke pomagało
 
Kala taki ryż chodzi za mną już od jakiegoś czasu, tak jak i pierogi ruskie. Chyba w tym tyg nie będzie problemu z wymyśleniem co na obiad.
Nikola chyba wszystkie dzieciaczki uwielbiają pomidorówkę.
Dzięki za radę, kupię sobie jak będę szła po Diankę.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Jestem w końcu :D
Mąż pojechał rano, wiec juz smutno od rana :( Oby do piątku !!!!:wściekła/y:
Znów nie można nadążyć za Wami !! Tępo macie błyskawiczne :szok:

Na dniach testowanie, tzn w środe powinna być @ ale poczekam ze 3 dni może z testem, jak po 3 dniach nie bedzie @ to wtedy zrobie.

Klaudusia - kwota jaką dostaniecie za urodzenie jest bardzo duża, no super :) Napewno sie przyda :)
I to tyle wyszło z samego ubezpieczenia ??
Bo powiem szczerze ze ja nie pracuje , wiec u mnie by bylo tylko becikowe i z ubezpieczenia męża, wiec ja teraz mysle zeby szybko sie ubezpieczyc i może mi sie uda także dostać po porodzie .
W PZU karencja chyba wynosi 6 miesięcy jak dobrze pamiętam, może WY sie bardziej orientujecie ???
Dopłaty do becikowego raczej nie dostaniemy bo "za bogaci " jestesmy :(:(:( No szkoda :( Z małym udało sie wziąść becikowe i nastepny 1 tys jako dodatek no i zasiłek rodzinny a teraz juz nie przysługuje nam nawet zasiłek rodzinny :(

Co do ubranek, i pierdułek to mam łożeczko ubranka po małym, wózek bym musiala sprzedać i kupić zwykły z dużymi kołami , bo po małym mam coneco V3 i powiem szczerze ze w lato ok ale w zimie to tragedia po sniegu tymi małymi kołami !!!
Jakby była córeczka to ciuszki od szwagierki od znajomej wiec nie było by problemu :)

Ja nadal nie mogę mówić, mały coraz lepiej sie czuje wiec nie bedzie tak żle, najgorsze minęło i co najwazniejsze był mąż w domu wiec dużo pomógł :):)
:-)
 
Do góry