reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej kobietki:-)
Klaudusia wiesz, że wszystkim masz się tu chwalić. A gdzie chcesz kupować? na alegro czy w sklepie?
Maja to pewnie zależy kto jak chce się wygłupiać. Siostry mojego męża to kupują wszystkie nowinki, monitory oddechu, ciuchy oryginalne, nie widziałam ich dzieci w śpiochach. Gniotą w ogrodniczkach, jeansach. Mleko też jakieś z tych drogich. A ja uważam, że dziecku obojętne w co jest ubrane, byle wygodne. Karmić będę piersią. Monitorów też nie potrzebuje, maluszek będzie spał w tym pokoju co my. Chyba nie będzie tak źle.
Kala dużo zdrówka dla synka.
 
reklama
Klaudusia- dostaniesz kase z ubezpieczenia? Zawsze można z tej sumy coś kupić. Twoje wydatki nie wydają się być wygórowane. Widziałam wyprzedaże w 5-10-15, kupiłam Adasiowi buty na wiosnę za 30zeta, ale w Smyku nie widziałam jakiejś dużej różnicy w przecenach.

Agnieszko- witaj :-) Ja też uważam, że nie ma sensu przesadzać z wydatkami, ale jak ktoś chce tak sobie poszaleć to jego sprawa. Czasem chce mi się śmiać jak widze niemowlaki albo roczne dzieciaczki w butach Nike, bo to są Nike a nie jakieś tam "zwykłe" buciki ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pewnie, że się pochwalę Aga!!!:tak:
Jadę do 5 10 15, bo dziewczyna na kwietniu kupiła zajefajnego pajaca za 39,90 zł właśnie z 5 10 15 z wyprzedaży a normalnie kosztował 59.90zł. Ja często dla Wikiego tam kupowałam i ciuszki są na prawdę ekstra i bardzo dobrej jakości. Ale ceny czasami kosmiczne. Z wyprzedaży można kupić o wiele taniej.
 
Klaudusia- super, zawsze do przodu z kasą :-) Tak, zgadzam się że w 5-10-15 sś fajne i dobrej jakości ciuszki, ja sobie chwalę ten sklep. I na wyprzedaży można dużo zyskać. Ciuszki dla niemowlaczków są śliczne.
 
Klaudusia super. ZAZDROSZCZĘ CI POCHODZIŁABYM PO SKLEPACH I POOGLĄDAŁA TE MACIUPKIE UBRANKA.
Ja mam jeszcze sporo czasu.
Kala mi się wydaje, że te szaleństwa nie są z myślą o dziecku tylko aby pokazać innym.
 
Ja to jeszcze z droższych bajerów będę kupować elektroniczną nianię ale nie z jakąś kamerką za 600 zł tylko zwykłą żeby miała dobry zasięg. Tego mi przy Wikim brakowało a kasą było cienko i się wstrzymałam.
Agnieszka jeszcze z miesiąc i ty też będziesz musiała zacząć kompletować wszystko. A masz jakieś ciuszki po Diance?
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia nie mam bo miałam komu dać a ta osoba już dała dalej.
Teraz przy drugim to już nie będę tak szaleć, wielu ciuszków nawet nie założyłam.
 
Agnieszka- być może tacy rodzice w ten sposób chcą się dowartościować, bo czują się wtedy lepsi. Trochę to smutne, bo mam wrażenie że od małego jest wpajane dziecku, że ważna jest marka i pieniądz. Wiadomo, że każdy rodzic chce aby jego dziecko miało wszystko co najlepsze, ale chyba najważniejsza jest miłość i przekazanie ważniejszych wartości, ale każdy rodzic wychowuje wg jego własnych zasad i przekonań.
 
reklama
Ja przy Wikim na początku miałam mało ciuszków, później jak ktoś przychodził w odwiedziny to często przynosił, trochę dostałam od koleżanki (po dziewczynce i Wiki tak słodko w misiach wyglądał :-)) i też wielu rzeczy nie założyłam. Dlatego teraz nie mam zamiaru kupować ciuszków oprócz takich najbardziej potrzebnych jak ten cieplejszy pajac na wyjście, kilka czapeczek takich lżejszych na lato bo Wiki nie miał.
 
Do góry