reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam! :-)

Nikola- z pewnością po luteinie przyjdzie @. Nam też się zepsuła zmywarka, ale ból. Raczej jej nie będziemy naprawiać, bo prawdopodobnie nie opłaca się taka naprawa. Mam nadzieje, że pogodzisz się z mężem :-) I będziecie to fajne godzenie:-p

Izula- współczuje bólów, myśle że może być to spowodowane nadżerką jeśli wcześniej nie odczuwałaś. Każdy organizm reaguje inaczej. Kiedy masz wizyte?

Klaudusia- jak samopoczucie? Ból głowy przeszedł?

Agnieszka 27- witaj, dawno Cie nie widziałam. Co u Ciebie?

Pozdrawiam Agnieszkę kk., młodąmamuśkę, mamusię, Maję...Co u Igasi? Wie ktoś może?

Dzieczyny, ja jestem chyba jakaś nienormalna, bo znowu mam wątpliwości. Teraz kiedy dobrze się czuje, kiedy łykam Castagnus na wyregulowanie cykli zastanawiam się czy jak zajdę w ciąże czy damy jednak radę. Ech...pewnie za jakiś czas mi się odmieni, tymbardziej jak będe tu często zaglądać :-)

Kochana, w poniedziałek jade zamrażać to paskudztwo..
 
Hej babeczki! Witam się niedzielnie porannie!
U nas dziś kolejny dzień walki z siusianiem. Mam nadzieję, że nie będę wstawiać wieczorem znów całej pralki osiusianych rzeczy.
Aga ja mam szwagra Wojtusia. Też dobry chłopak ale troche cwaniacki i przemądrzały (upiera się przy swoim chociaż częso nie koniecznie ma rację). Już Krzyś jest lepszy :tak:
Miłej i spokojnej niedzieli, bez spacerków, żeby któraś mi się tam nie podwinęła na chodnikowym lodowisku!!!!!
 
Witam dziewczyny
W końcu przyszła @ czuje się fatalnie, ale cieszę się strasznie jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...za niedługo jedziemy na rynek bo dziś orkiestra wiec trochę atrakcji będzie Wiki będzie się cieszyć....
Agnieszka profil pierwsza klasa śliczniusi nosek:-) i jakby męskie rysy:tak:;-):-D .... brzuszek fajniutki i zgrabny....a Krzyś fajne imię przekonaj meża i Dianę
Klaudusia ja ci już pisałam tobie to tylko w ciąży chodzić wyglądasz kwitnąco...
Mmauska twój brzuszek też śliczny i wcale nie taki malutki
 
reklama
Witam niedzielnie:-)
Adaś jest chory, więc posiedzimy dziś w domu a mielimyśmy pójść na WOŚP. Trudno.

Nikola- super, bardzo się ciesze się że wreszcie przyszła @. Jednak tabletki pomogły.

Klaudusia- chłopców jest chyba trochę gorzej przekonać do nauki siusiania. Pewnie to kwestia czasu, ale chłopcy mają luz, nigdy im się nie spieszy ;-) Wytrwałości.

Agnieszko- niestety nie wiem jak wyglądasz w ciąży ale po fotce w profilu widze, że fajna z Ciebie dziewczyna:-)

maju- jak zdrówko i samopoczucie? Castagnus działa, wreszcie @ mam normalne i co najważniejsze dostałam w terminie :-)

mamuśka- co tam u Ciebie?

Izula- mam nadzieje, że niedługo będziecie mogli się znowu starać o Baby :-)

Agnieszka kk- miłej niedzieli :-)

Pozdrowionka:happy:
 
Do góry