reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ach my dzis na inne jplazy bylismy i bylo przecieple morze i wosokie fale ;-) ale my nie mieszkamy nad morzem....:-( w Atenach morze jest brudne i niezdrowe jakiegos swinstwa mozna sie nabawic pozniej i tylko dermatolog moze pozniej pomoc, teraz jestesmy na peloponezie a tu najczystsza woda wiec sobie uzywamy a co :-D kombinujemy z przeprowadzka i wlasnie chcielibysmy jak najblizej morza, jak juz cos znajdziemy to zapraszam goraco do siebie bo mi to smutno, rodaka bym zobaczyla :-D
a w ogole to jak znosicie to oczekiwanie na dzidzi?? ja nie wiem wprawdzie jeszcze jak to bedzie, bo pierwsze za pierwszym strzalem mielismy choc teraz sie troche niepokoje... czy sie uda..

ja mieszkam za to nad zatoka i nikomu nie polecam...tym bardziej , ze co chwilke jakies sztormy , szkoda gadac.
Gwiazdeczko mysle , ze dobrze zrobilam.w dodatku teraz to tym bardziej sie boje , ze zajde w ciazei nie wiem co zrobic...unikac dni plodnych sie nie da , tym bardziej , ze wtedy libido baaardzo rosnie...heh
Jarzebinko mi jak truli zeba to dawali juz takie co niby nie boli...i nie bolalo...a z 8 tez musze isc buu:(

Dziewczyny - jak ja bym chciala mieszkac nad morzem...:happy2: Mieszkanie w duzym miescie jest troszkawo meczace...
 
reklama
Ewcia, Gwiazdeczka, tydzień szybko minie i zanim sie obejrzycie będziecie mogły z mężami poszaleć :tak: szczególnie, że Ewcia to będą u Ciebie te dni, a Gwiazdeczko jak u Ciebie wygląda sprawa ??? :tak::-D:laugh2:


Ano widzisz jarzebinko, u mnie sprawa @ jeszcze sie nie wyjasnila, tzn. nie wiem, czy juz byla ---- tak tak, no bo narazie plamilam troche, potem sie uspokoilo, a teraz znowu plamie... no i nie wiem sama co myslec:baffled: jak to plamienie to nie @, to dzisiaj jest moj 50 dc...:szok::errr::sad::oo:

A tak wogole, to doberek wszystkim!:-)
 
Witajcie Staraczki :)
Dawno mnie u Was nie było, ale to remont, to obowiązki domowe i takie różne drobne kłopociki na głowie a czasami po prostu brak weny do pisania.

U mnie wszystko ok. Będę miała synka Natanaela, czas tak szybko leci. Pamiętam jak oznajmiałam dobrą nowinę a tu za parę dni 8 m-ąc się zacznie.
Każdej z Was z osobna życzę jak najszybciej II kreseczek i przesyłam moc pozdrowień, oraz pozytywne fluidki:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ano widzisz jarzebinko, u mnie sprawa @ jeszcze sie nie wyjasnila, tzn. nie wiem, czy juz byla ---- tak tak, no bo narazie plamilam troche, potem sie uspokoilo, a teraz znowu plamie... no i nie wiem sama co myslec:baffled: jak to plamienie to nie @, to dzisiaj jest moj 50 dc...:szok::errr::sad::oo:

Qrcze, to faktycznie mało ciekawie, :szok: ale może jakieś światełko w tunelu już widać i wszystko ma sie ku dobremu :tak::-)

Nastoria, gratulacje dla synka :tak: bardzo oryginalne imię :tak::-D:laugh2:
 
blizniakow nie bylo w rodzinie jeszcze................ :baffled:

nalemi dla Ciebie:
23kar61.jpg



tak na marginesie tam poznalam sie z mezem... i to byl nasz widok z okna.. byl bo teraz mamy tylko inne budynki na horyzoncie:baffled:a z jednego okna to tylko sciane widac... le tlko do konca miesiaca:-D pozniej jestesmy bezdomni jak nie znajdziemy nic.... och obysmy znalezli bo ja tak strasznie nei chce u tesciow siedziec....:baffled:
 
hej wam..

jarzebinno no te zlicze na to,,]
damy rade,,,
czekam an meza jeszcze 5 dni,,a za 4 dni zakonczenie roku iw akacje

chcialam z m jechac na wakacje od ponedzialku albo niedzilei,,ale pogoda ma byc brzydka i sie zepsula,na sam ppoczatek wakcji,,noz kurczaczki,,ech:(:(

nastoria dizeki ci..

pozdrawiam
 
netgirl, racja, nie ma to jak samodzielnie mieszkać :tak: chociażby wynajete, ale juz samodzielne :tak::-D

Gwiazdeczko, pierwszy termin powiedzmy realnego testowania 12.07 :tak::-D
 
reklama
Do góry