reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witam mamuski, ja juz raz sie to z wami witalam ale jakos ostatnio troche zawirowan mam i tez internet mi slabo dziala ze nie wchodzilam. w ramach przypomnienia, ledwo co urodzila nam sie coreczka i juz chcielibysmy kolejne, staramy sie jakos tak na chybil trafil jak nas najdzie.. wlasciwie to juz sama nie wiem jak nawet liczyc dni plodne bo nawet nie wiem czy takie mam bo karmie piersia...do tego wy macie @ to przynajmniej jego wypatrujecie i na jego podstawie sprawdzacie czy to moze juz czy nie... ja nawet nadziei nie moge miec ani jakiegos punktu w ktorym moglabym siegnac po test:baffled: okresu nie mam no bo przeciez karmie...dzis z mezem sobie zartowalismy ze w 8 miesiacu albo 9 trafei z bolem brzucha i mi powiedza "o pani rodzi" hehe... z nasza coreczka udalo sie w pierwszym cyklu, ale jak bedzie teraz czy w ogole bedzie... i bardzo chcielibysmy blizniaki... do tego pierwsza ciaze strasznie sie meczylam, wymioty cale 7 miesiecy... a to zgaga z wymiotami a to 5 razy dziennie wymioty od wszystkiego i nieczego.... a mowia ze jak pierwsza ciaze sie tak zle znosi to w drugiej objawow czesto wcale nie ma:-) i wez tu zglupiej taka ruletka albo jestem albo nie...i wez czlowieku czekaj az zacznie rosnac brzuch albo i nie....

wytrwalosci dla wszystkich tych co sie staraja,a tak swoja droga to sporo nas na obczyznie.. czemu mamusie wyemigrowalyscie jesli moge zapytac??
 
reklama
gwiazdeczka w sumie to masz racje dzieki, nawt o tym nie pomyslalam.a w ogole to juz kilka razy chcialam Ci napisac ze masz przesliczniutkiego dzieciaczka, patrze patrze i napatrzec sie nie moge:happy2: a recepte na blizniaki moze jakas znasz??:-)
a tak odnosnie morza bo widze ze sie wybierasz i doczekac sie nie mozesz, my dzis bylismy ale bylo jak nad jeziorem:szok: ani jednej fali !! woda chlodna ale jak sie chwile posiedzialo no to jakos to bylo calkiem calkiem,, i fal nie bylo pytam meza czemu nie ma a on ze wiatru nie ma a ja "aha" no bo akurat okrutnie wialo...
 
witam witam !!!

ruch tutaj zaczyna się robić, wszystkie marzą o dzieciaczkach na wiosnę 09, to życzę tego sukcesu II kreseczek :tak:

a ja właśnie wróciłam od stomatologa, myślałam,że mam zeba do usunięcia, ale okazało się,że jednak nie i mi go babka teraz zatruła i cho...... boli :no::no::no: siedzę w pracy i umieram, ana 12.00 jeszcze jazda, ........... poprostu rewelacja :no: i popłudnie sama z dzieckiem ....

miłego
 
Jarzebinko to czym ona to robila , ze boli?
Co do mojej @ to byla 4 dni heh dziwne...w tym tylko 1 dzien mocna...i ten wieczorny wylew tego dnia.zaczynams ie juz czuc lepiej:) szyja schodzi w dol i ogolnie oki:)
a moze, ktoras mi doradzi czemu podczas koncowki @ ma sie sluz przejrzysty rozciagliwy?
 
gwiazdeczka w sumie to masz racje dzieki, nawt o tym nie pomyslalam.a w ogole to juz kilka razy chcialam Ci napisac ze masz przesliczniutkiego dzieciaczka, patrze patrze i napatrzec sie nie moge:happy2: a recepte na blizniaki moze jakas znasz??:-)
a tak odnosnie morza bo widze ze sie wybierasz i doczekac sie nie mozesz, my dzis bylismy ale bylo jak nad jeziorem:szok: ani jednej fali !! woda chlodna ale jak sie chwile posiedzialo no to jakos to bylo calkiem calkiem,, i fal nie bylo pytam meza czemu nie ma a on ze wiatru nie ma a ja "aha" no bo akurat okrutnie wialo...

A dziekuje, dziekuje udal nam sie ;-) aa o blizniaki, to tez bym powalczyla a co:-p.
Co do morza, to zazdroszcze Wam jego bliskosci:sorry: bo ja moglabym gdzies nad morzem mieszkac, jej fajniutko.:blink:
Lilith, kurczaki, ze Ty tego tesciku wczesniej nie zrobilas...:dry: moze bylabys spokojniejsza, ze dzidzi nie bylo itd.:confused:

Jarzebinko no to nie ciekawie sie popoludnie przedstawia jesli ma sie tyle na glowie a tu cosik boli. Nie mozesz czegos uzyc?:tak:
 
Lilith, to jest otwarta ósemka, wiec jeszcze nie do wyrwania, ale włożyła jakies świństwo i czasem może pobolewać, i właśnie dzisiaj bolało :no: ale tabletki przeciwbólowe łykam, aby przezyć, chociaz narazie na jednej sie skonczyło :tak:

Ewcia, to czekamy na piekny strzał :tak: jak już mąż będzie akurat w tych dniach, to musi być efekt :tak::-D
 
ach my dzis na inne jplazy bylismy i bylo przecieple morze i wosokie fale ;-) ale my nie mieszkamy nad morzem....:-( w Atenach morze jest brudne i niezdrowe jakiegos swinstwa mozna sie nabawic pozniej i tylko dermatolog moze pozniej pomoc, teraz jestesmy na peloponezie a tu najczystsza woda wiec sobie uzywamy a co :-D kombinujemy z przeprowadzka i wlasnie chcielibysmy jak najblizej morza, jak juz cos znajdziemy to zapraszam goraco do siebie bo mi to smutno, rodaka bym zobaczyla :-D
a w ogole to jak znosicie to oczekiwanie na dzidzi?? ja nie wiem wprawdzie jeszcze jak to bedzie, bo pierwsze za pierwszym strzalem mielismy choc teraz sie troche niepokoje... czy sie uda..
 
ja mieszkam za to nad zatoka i nikomu nie polecam...tym bardziej , ze co chwilke jakies sztormy , szkoda gadac.
Gwiazdeczko mysle , ze dobrze zrobilam.w dodatku teraz to tym bardziej sie boje , ze zajde w ciazei nie wiem co zrobic...unikac dni plodnych sie nie da , tym bardziej , ze wtedy libido baaardzo rosnie...heh
Jarzebinko mi jak truli zeba to dawali juz takie co niby nie boli...i nie bolalo...a z 8 tez musze isc buu:(
 
reklama
:-D kombinujemy z przeprowadzka i wlasnie chcielibysmy jak najblizej morza, jak juz cos znajdziemy to zapraszam goraco do siebie bo mi to smutno, rodaka bym zobaczyla :-D
a w ogole to jak znosicie to oczekiwanie na dzidzi?? ja nie wiem wprawdzie jeszcze jak to bedzie, bo pierwsze za pierwszym strzalem mielismy choc teraz sie troche niepokoje... czy sie uda..

z zaproszenia może kiedyś skorzystamy, kto wie ........ :tak::-D:tak:

a oczekiwanie, ja dopiero zaczynam, więc narazie jest spokój i opanowanie :tak: z Kacprem udało się za 3 razem, więc długo nie musiałam czekać na sukces:tak: więc też był spokój :tak::-D:tak: wydaje mi się schody zaczynają się po kolejnym nieudanym cyklu starań, nie wiem czy już po 3 czy 4 czy troszkę dalej :tak: i wtedy jest pewnie większa nerwówka, więcej strsu, szukanie przyczyn i wogóle ...... a to przecież też nie psrzyja zafasolkowaniu, więc błędne koło, :-( ale narazie jest spokój i opanowanie :tak::-D:laugh2: i wszystkim tego życzę

Lilith, ale odpukać, bolało tylko po wyjściu o stomatologa, jedna tabletka i jest OK, to może tak sie utrzyma do 10 lipca, bo wtedy mam wizyte na zrobienie tego zębola do końca, podrodze jeszcze 17 i 19 czerwca i wszystkie ząbki będą na cacy :happy:
 
Do góry