reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Tak to jest to:) bierz, bierz, w ogóle wiesiołek jest bardzo zdrowy na cerę i przydatny dla całego organizmu, więc zdziała wiele dobrego....
 
reklama
już zamówiłam i casta też zamówiłam, dziwne wczoraj nie widziałam na allegro i przepłaciłam w jakiejś aptece internetowej :eek: a dziś u jednego sprzedawcy kupiłam dwa...ale w sumie dobrze, że casta domówiłam, bo ja powinnam brać dwie tabletki, bo ważę dobrze ponad 60 kg :zawstydzona/y:, a wiesiołka bierze się tylko do owulacji? po dwie tabletki trzy razy dziennie tak?
 
Dotkaa - wiesiołka bierze się tylko do owu - bo właśnie powoduje mikroskurcze, i po owulacji skurcze dla zarodka są niewskazane... ale przed owu - to tak jak Milusia pisze - fajnie to działa na skurcze "zasysające" :-D
 
no to pozostaje czekać na przesyłkę :-), zamówiłam priorytetem, otrzymali już moją wpłatę, mam nadzieję, że dziś wyślą i jutro najdalej pojutrze będę miała "piguły" u siebie, no i oczywiście, że coś mi to da :sorry:
 
Melania nie wiem, może zagnieżdżenie, nie widzę Twojego wykresu tak gdybać to można i wiele można wygdybać ;-):-D trzymam kciuki, żeby to był ból implantacyjny :tak:
 
cześc staraczki , dawno mnie nie było , komu się udało bo nie jestem w stanie wyczytac 2wszystkich zaległych postów.

Mou widzę , że nadal walczysz, trzymam kciuki za ten cykl

Milusia GRATULACJE
 
Witaj, alebur

nie miałysmy szansy się poznać, bo jestem tu z dziewczynami trochę ponad m-c...gratuluję już 18 tygodnia, jak się czujesz? jak Maleństwo?
 
witam sie

zalatana jestem...

Alebur jak tam u Was wiesz juz co bedziecie mieli??

Milusia jak tam u Ciebie??

Melania witaj :)

idziemy na chrzciny... a ja nie mam sie w co ubrać...
 
reklama
Dzięki dziewczynki , póki co wszystko się uspokoiło. Powoli wracam do normalnego życia. W tej chwili czuję już kopniaczki maleństwa , więc psychicznie dużo lepiej.

Pajeczko jeszcze nie wiemy , dwa tyg temu lekarz powiedział , że na tamten dzień między nogami nic nie było ;-), ale mówił , że to jeszcze za wcześnie. Jutro idę do kontroli i jeśli zrobi znowu usg to się ponownie zapytam , czy nic między nóżkami nie wyrosło :)
 
Do góry