reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

trochę się napaliłam na grudzień, ale @ wielkimi krokami do mnie idzie. szyjka wstręciucha się otwiera, i śluz jak bj. czyli to by było na tyle, do tego ćmi mnie jak na @.
Może faktycznie kolejny cykl będzie mój tak jak tego chciałam?
Jeśli nie to się poddaję. Chyba mam dziś depresję. :-(
 
reklama
Cześć dziewczynki,

enya
, trzymam mocno kciuki :-)

mou, jeszcze nic nie wiadomo, nie przesądzaj, nie popadaj w depresję kochanie...chociaż mogłabym do Ciebie dołączyć, ja to jakaś głupia chyba jestem, ale nie potrafię czytać swojego wykresu, dziś skok, o 0,2 ale nie wiem czy zaznaczyć to jako granicę wyższych temp. może i tak, bo te na początku mierzone były innym termometrem i poprostu poprzestawiałam jak mi się wydawało, że by było gdybym mierzyła nowym...śluz jest ale w środku, wilgotno jakby jest, ale żadnego śluzu na zewnątrz :no:
 
Dotkass - nie musi być na zewnątrz. wystarczy że będzie przy szyjce. Wyższe zaznaczasz dopiero jak będą 3 wyższe od sześciu poprzedzających skok. Masło maślane he he :-) Jeszcze nie zaznaczaj :) Na tym etapie nie da się nic wyczytać jeszcze, tak więc spokojnie, daj sobie jeszcze kilka dni :tak:

A ja chcę już @ i kolejny cykl:-( jak w przyszłym się nie uda, to koniec celowania w owu. Mam to gdzieś. Na dzień dzisiejszy można mi na głowę wejść i nawet się nie poruszę.
 
Fioletowa - u Ciebie ten plus, że wiadomo co jest przyczyną. Kilka tabletek i zafasolkujesz aż się patrzy :-D - a ja... sama widzisz. Na usg czekałam 6 tygodni i nawet nie miałam zrobionego dopochwowego.
Najbardziej denerwująca jest ta bezsilność tutaj. W pl gin na moją własną prośbę dał by mi clo i zrobił monitoring. a tutaj???
Nie lubię takich sytuacji że wiem, że można coś zrobić więcej, a lekarze mają to w d...
Dziś mam chyba zły dzień. To PMS he he he :confused2:
 
mou a czy ty w ogóle jeździsz do pl? może warto rozważyć wypad po świętach na 2 tygodnie? - tak żeby zrobić sobie badania, pójść prywatnie do jakiegoś gina i może coś dostać...
ja dostałam odpowiedz od apteki z niemiec - w przeliczeniu wyszłoby to 308 zł... czyli troszkę mniej niż u nas
 
Niestety wyjazd do Pl odpada przez najbliższe kilka miesięcy. Niunia nie ma paszportu (skończył jej się) a M nie za bardzo może pozwolić sobie na urlop, szczególnie że zostało mu raptem 17 dni. Chcemy pojechać na Boże Narodzenie, albo coś kole końca roku - wszyscy razem. Nie miałabym z kim niuni zostawić. A poza tym, tki jednorazowy wypad to też nic nie da. Musiałabym na kontrole jeździć.
No ale niebawem powinna wpaść jakaś dodatkowa kasa, bo postanowiłam z mamuśką moją 3-4 dni w tygodniu chinszczyznę rozwozić :-) ale czekamy na samochód. Chcemy kupić znaczy się - od znajomej. Ale to może potrwać jeszcze ze 3 miesiące niestety - zanim sprzeda. A wolimy poczekać, bo znamy ten samochód, i w życiu by nam nie wcisnęła g...
Więc jak jakaś kasa wpadnie, to pewnie się wybiorę do PL i będzie mnie stać na częstrze wizyty.
 
za 6 godzin 40funtów plus od każdego zamówienia 1-2 funty. Można wyciągnąć nawet 50-60 funtów dniówki. To więcej niż ma mój M. A w sumie cały czas spędzasz w samochodzie :-D

Przed chwilą zrobiłam niuni obiadek na szybciocha - gotowane brokuły i brukselki na bulionie, i......... krewetki w cieście kukurydzianym! właśnie pałaszuje piątą krewetkę! WOW!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry