reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Pajkaa- wszystkie te detektory to zabawki dla rodziców. Lindam to ogólnie bardzo dobra firma. Tylko detektory w gabinetach położnych są ultraczułe. Ale powiem Ci tak - sprawdziłam to na swoim tętnie, nie na sercu i efekt był spoko. A w wodach płodowych będzie jeszcze lepszy. Kupiłam ten detektor od znajomej która nie narzekała. A kupiłam w drugim miesiącu starań. Teraz jest 13 i już go nie potrzebuję. Jak będę w końcu w ciąży, to sobie kupię kolejny. Wysyłka do Pl takiego monitora to żadne wydatki. Więc decyzja należy do Ciebie czy chcesz czy nie. U mnie leży i się kurzy :-D:tak:

aaaa ... no i że trudno jest znaleźć tętno - tak, trudno, bo doświadczone położne często szukają tętna. A tu w UK to podstawowe badanie co wizyta u położnej. Zamiast usg jak w PL tu jest tętno płodu takim urządzonkiem, ale nie raz starała się znaleźć. Potrzeba wprawy do tego :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mou to zrobimy tak ja go od Ciebie pożyczę:) i Ci go potem odeślę :) co bys nie musiała kupowac kolejnego:) to wysylam Ci na PW dane:)
 
No i w końcu he he :-) nawet mój M cieszy się że możemy Ci się chociaż tak odwdzięczyć :-) idź spać i dbaj o te swoje maleństwa :)
Dobranoc wszyskim, ja też się położyłam...
i powiedziałabym "dobranoc żaby na noc" gdyby nie jedna dziś płaska na ulicy... :-D :-D :-D
 
witam z rana

zla jestem bo owulacji nie widac :( do d.. z tym i spiaca jestem ehhh chyba mi sie zly dzien zaczyna.....
 
hejka :)
Fioletowa, bo to w sumie najważniejsze - tętno. Jeśli cokolwiek się dzieje z dzieckiem to tętno będzie zaburzone. A usg niby nie szkodzi, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone na 100%. Coraz częściej lekarze skłaniają się że usg nie jest takie "nijak wpływające" na płód.
Kariin - może owu będzie u Ciebie dużo później i pęcherzyki zdążą urosnąć?
Pajkaa - kiedy ta wredna @ przylezie, dziś już 3 dzień będzie bez lutki i nawet plamienia nie ma.
 
  Mou nawet niewiesz jak bym chciala :tak: bylo by naprawde super tylko jak sie nie uda to @ bede miala na wyjaz do polski a czeka mnie naprawde ciezka podroz, bo z solingen do wawy a potem do leby ehh to 19 godzin czystej jazdy samochodem... bedzie  ciezko jak bede miec wtedy @ bez niej bede miec ciezko, kurcze poszla bym do gina by lukna na te moje pecherzyki ale musze miec kase na wyjazd i kolko sie zamyka albo wyjazd albo gin... :( w tym miesiacu juz na doktorow i lekarstwa wydalismy hmmm okolo 2 tys zl jak nie ponad dodatkowe 200 zl to gigantycznie zmiejszy moj budzet ,,, ale  bede miezyc temp. mam wrazenie ze moja szyjka z otwartej zrobila sie pol otwarta ale dalej jest wysoko, i takie dziwne przeczucie mam ze mialam owu 2 dni temu bo tyle miaalam bj ze hej tylko czemu temp, nie poszla w gore i tak sobie mysle ze moze jak jutro pojdzie temp w gore to czeka mnie druga owu, czytalam ze jak pierwsza sie nie udaje bo np, pecherzyk nie pekl to czesto organizm zaczyna go stymulowac i jest 2 owulacja... sama sie nakrecam.... blagam o kaftanik juz nie wazne w jakim kolorku byle by byl mocny :-) 

Mou trzymam kciuki by malpa nie przylazla i za testy pozytywne :)
 
No to ciekawe czy u mnie też tak się opóźni.
Dziś już robiłam ten lepszy teścior, trochę mi go szkoda było, no ale chciałam mieć pewność 100% co i jak.
Tak więc nie ma nawet na nim śladu cienia. Teraz tylko czekam na @ i do dzieła ... znowu... :dry:tym razem z magnezemB6, może on mi wydłuży FL.
Też już mam dość i po woli wysiadam psychicznie. Chyba dawka 50mg clomidu na moje wielkie d....sko było za małą dawką :-D:-D:-D Czekam cały czas na usg jajników - przeklęta lekarka uznała je za nie pilne, i czekam jak ta wariatka już 5 tygodni!
 
reklama
Do góry