reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Przyniosłam wyniki :) mam 1296,81 mlU/ml
Norma na moich wynikach zaczyna się od 1500 i wskazuje na 4 tydzień. Kobitka powiedziała, że to nie znaczy, że u mnie to nie jest jeszcze 4 tydzień bo żeby teraz to stwierdzić trzeba by powtórzyć badania. Za dzień, dwa może się okazać, że przyrosło nawet do 1500
 
reklama
Moniś - he he - ja tam betki nie mam wcale a wcale obecnie... może za dziesięć lat :-D dlatego chciałam choć ze 20 jednostek, co by mi jakiś test to wykrył hi hi :-D

No ale lutka mi przedłużyła fazę lutealną. Nawet plamienia dziś nie ma mimo terminu @. śluzu białego kremowego zrobiło się więcej. Ciekawa jestem kiedy @ przylezie :-)

Pajkaa - tak sobie wmawiaj, i daj mi adres. :tak:... żeby nie było. Dużo Ci zawdzięczam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mou nie:p:p słuchaj a udalo Ci sie znaleść tętno dzidzi?? bo rózne opinie są o tych detektorach...i tak szukam opinii

lutka sluzu nie oklamie :) ja zaciskam kciuki:) i czekam z niecierpliwościa na Twój jutrzejszy pomiar:)

zmykam spac dobranoc:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry