reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa były były a jak :-)dziś tempa stoi i tak wiem że nic z tego bo jak byłam u gina w 14dc to nic sie tam nie dzieło czekam cierpliwie na @ ma być 24 grudnia i w 2 dc zaczynam CLO ale ciągle sie obserwuje czy jest to możliwe że jak nie ma owulacji to szyjka zachowuje się jak na owulacje ??????
 
reklama
fioletowa ten Twój wykres wygląda bardzo obiecujące jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne. ja testowałam 14 dni po pozytywnym teście owulacyjnym. ładnie rośnie za kilka dni pewnie przekroczy 37:)) i na sierpniówki
 
no właśnie karolina czyli u mnie to będzie 35 d c czyli 17.12 a nie 12.12. ja juz po tej owulce w 21 dc widziałam że dłuugi cykl mi nadchodzi
poprzednie cykle to miałam 17-18 góra 19 dc
 
Fioletowa ty miałaś dokładnie to co ja. ;-) Nagłe wydłużenie cyklu:-D. U mnie owulka nawet później bo w 24dc. 12.12 może nie być jeszcze nic widać ale beta może by wyszła? ale pić w łikend chyba możesz:-D
 
hehe może na jedno piwko się skuszę, nie wychodziliśmy do knajpy od marca, więc żebym potem nie żałowała że nawet piwka sobie nie wypiłam, a w ciąży nie jestem... bo objawów mam równe 0
co może byc pewnym pocieszeniem - skoro poprzednie trzy cykle miałam objawy bez ciąży ;-)
hehe nie ma to jak na dwoje babka wróżyła...

ech zaczęło mnie boleć jak na @.... :-(
 
Ostatnia edycja:
Karolina 5 grudnia II KRESECZKI :):)

Amna 11 grudnia

Fioletowa 17 grudnia

Ewa 18 grudnia

Iza 20 grudnia

Siwa 24 grudnia


Lolcia styczeń

Pajkaa styczeń

Ana
styczeń
 
Pajka, a może się nie rozkręci?:)

Ja już zgłupiałam. Nie mam generalnie żadnych wyraźnych objawów ani ciąży, ani @. Jedyne "podejrzane" rzeczy to:
* od 3 dni ból w okolicach lewej pachy (nie ma tam żadnych guzków, zgrubień, które by mogły świadczyć o powiększonych węzłach chłonnych itp.) - NIGDY czegoś takiego nie miałam :/ tym się trochę martwię
* zamiast normalnej suchości poowulacyjnej, cały czas mokro albo wilgotno, a przed chwilą jakiś śluz zauważyłam (podobny był 2 dni temu, trochę się klei) :/
* od 3 dni codziennie nowy syfek na twarzy (to już paranoja - normalnie wyskakiwał mi jakiś jeden parę dni przed @)
* od 2 dni zupełnie subiektywne odczucie "ciasności" wejścia do pochwy przy badaniu szyjki (ale w tym nie mam doświadczenia, jest po prostu ciaśniej niż parę dni temu)

Poza tym dojrzewam do decyzji, żeby wyrzucić termometr za okno jak się tym razem nie uda i spróbować spontaniczności ;)
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór ;-) Kurczę jakoś ostatnio czasu brak żeby być z wami na bieżąco :sorry2:
Ana tulam mocno to idziesz z nami na wrzesień :tak:
Pajkaa jak zębólki? Nie bolą już tak bardzo? A plamienie może jednak się nie rozkręci? Mam nadzieję, że jednak to nie @ ;-)
Fioletowa współczuję kolejnej choroby Arturka. Biedaczek się męczy a wy przy nim. Pogadaj może z pediatrą o jakich uodparniających cudościach?? Trzymam kciuki za fasolkę ;-)
Karolina wysyłaj fluidki wysyłaj napewno się przydadzą :tak: Jak się czujesz ciężaróweczko?? :tak:
Ewa nie szukaj objawów bo się niepotrzebnie nakręcasz - spokój i jeszcze raz spokój a wyciszenie dobrze zrobi i tobie i maleństwu, które ci życzę w tym cyklu :tak:
Siwa jak D? dalej się złości?
Amna to już z górki i będziesz wiedzieć czy się udało - ale mam nadzieję, że tak :tak: Na kawkę bym się skusiła ale o tej porze to niedobry pomysł :-D
A my wczoraj byliśmy u okulisty i okazało się, że prawe oczko "nadgoniło" i na razie wzrok w normie dla 12-sto miesięcznego dziecko. Uff... całe szczęście :tak: Byliśmy też u znajomych mają 3-tygodniowego syneczka - cudne maleństwo aż zatęskniłam :-) Idę na filma papatki ;-)
 
reklama
Do góry