reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

ja w sumie miałam od dwóch kresek przeczucie że to będzie synuś...dziwne ale prawdziwe. Zastanawiałam sie czy to naprawdę się czuje i wychodzi na to że tak...

Ja jak zobaczyłam pierwszy raz na usg małego, to od razu pomyślałam ze to synke, i tak mówiłam ciagle , tesciowa zresztą tez była pewna ze to wnuk bedzie no i jest :) Coś jest w tej intuicji, teraz jak zobaczyłam maleństwo na usg to od razu ze to córka, głupie ale tak sie myśli

Ja nie narzekam na tesciową bo jest baaaaaaaaardzo w porządku, zawsze pomorze, pogada, ja lubie do niej jeżdzić, a mały to oczko w głowie :)
 
reklama
Ze mną na sali leżała babeczka która w domu miała już Antosia i czekała na córcię - Hanię. W dniu cc poprosiłyśmy jeszcze jej męża że po wszystkim niech przyjdzie sie pochwalić. Po kilku godzinakch do sali wchodzi blady jak ściana mąż i mówi "Hania ma jajka". I została Filipkiem :-D
 
Wikim to szybciej teściu się zainteresuje niż ona. Ja to do nich nie jeżdżę. Ona nie potrafi wsiąść i przyjechać (a ma 10km) to mi ma się chcieć? A mam mamę piętro niżej i jest u nas codziennie, więc dla małego istnieje tylko jedna babcia, do tamtej to nie chce iść na ręce nawet. Szybciej do sąsiadki pójdzie niż do niej.
 
Mój Dawidek miał być za to dziewczynką :) Dopiero na usg w 9 miesiącu lekarka mówi do mnie, że "widzi wodniaczka na jąderku". Ja oczywiście zbaraniałam i zamiast słuchać jej zaleceń zaczęłam się śmiać :-)
 
spoko - ja mam taka tesciowa ze hoho jak powiedzialam ze w ciayz jestem to zapytala sie ktory to tydzien - wiecie z tonem czy mozna jeszcz eusunac i jak dopwiedziala sie ze to byl chyba 13 tydizen to no cos co mi pozaotalo ? pogratulowac wam chyba? ui tyle hyht try razy sie opiekowala i trzy razy syn mnie w drzwiach z łzami wital!
 
Ja dziewczynki do tej pory mam przeczucie, że dziewczynka (bo było tak celowane) ale na prawdę to nie ważne już w tym momencie. Mój sms do Was będzie się zaczynał: Ku zdziwieniu rodziców na świat przyszła Kaja..... :-D
Natasza ja gdzie indziej mam włosy i nie mam pojęcia jak się ich pozbyć a muszę do porodu...:-)
 
nikola- dzieki zapytanie ogolnie mam dosc roboty bo zas sie zacyzna robic nie wiadomo co - chcialbym bym juz byc w ciayz i mam w dupie szefostwo. z mezem tez czasem cos nie wychodzi jakos boje sie ze dlugo w ciayz nie bede ..... jakis taki nastroj melnaholijno depresyjny mnie dopadl


a ty kiedy testujesz w ogole ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dziewczynki do tej pory mam przeczucie, że dziewczynka (bo było tak celowane) ale na prawdę to nie ważne już w tym momencie. Mój sms do Was będzie się zaczynał: Ku zdziwieniu rodziców na świat przyszła Kaja..... :-D
Natasza ja gdzie indziej mam włosy i nie mam pojęcia jak się ich pozbyć a muszę do porodu...:-)

haha, to męża zaciągnij do zcięcia gąszczu :p:p:p
Kaja- łaaaaaaadne :)
 
Do góry