reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Hej dziewczyny
ja niedawno wrocilam dopiero do domu. Mialam ostatnie kolo. Nie wiem czy zaliczylam. Wynik dopiero w czwartek. Ja padam na pysk, nie mam sily siedziec. Jutro bede nadrabiac co u was. W poniedzialek mam pierwszy egzamin- z 3 lat.
Mialam sie zabrac za wykanczanie pracy, ale pewnie w nocy wstane i cos porobie. Teraz musze odespac.
 
reklama
Hej.
Mówie tylko że jakos leci.
Zaczynam wierzyc w powodzenie misji:rofl2:

Kasu suuuper:happy:
Saraa złóż zyczenia Tomkowi ode mnie:-)
Squo dojdziesz do wprawy;-)
Maja super auto.:-)
Czarna wielkie gratulacje!!! A tak się martwiłaś. Super:-)

Moj Malutek sie dzis do mnie uśmiechnął:happy::-) Cudne to:-)
 
Lucky Tomaszek dziekuję!!!
a ja Ciebie tule i ściskam i buziam Twoje piękne dzieciaszki!!
Wiesz, że ja wiem, że będzie dobrze u Was;-)

squo już się pokazuje:tak:
 
Dzięki dziewczyny:tak:
Lucky no widzisz wszystko bedzie dobrze;-)dzielna kobietka z Ciebie i zdołasz wszystko opanować;-)Buziaki dla dzieciaczków
też bym chciała trójeczkę lub czwóreczkę
Agaton super aparacik;-);-)

a z tego wszystkiego zapomniałam napisać że jutro zaczynam pracę
co prawda w sklepie ale zawsze to coś;-)
 
czesc, kochane :-)

my juz w domku :-) nawet po drzemeczce. oczywiscie nieogarnieci na maksa, mlody pewnie znowu wykapany zostanie o 23 ;-)

ogolnie wszystko super, mlody przekochany i przegrzeczny, caly czas spi i je.. ja tez smigam jakby nigdy nic.. gorzej, ze ledwo do domu weszlam opadlam z sil psychicznych ;-) i zle mi :-( jakos mnie wszystko przeraza.. za duzo obowiazkow itepe..
ale nic, mam nadzieje, ze przejdzie szybko..

buziam i jak tylko sie ogarne, wstawie fotki :-)

aha, mlodego uwielbiam :-D poczatkowo byl brzydalem, ale teraz z sekundy na sekunde pieknieje! juz jest przesliczny, nie wiem, jak bedzie jutro :rofl2:

ps Fiol tez zauroczony dzidzia :-D i ma katar, fak.
 
Patrycja Słońce jak dobrze Cie widzieć ! :-)
Super , ze wszystko dobrze !
Buziaki mamusko !! :happy:
 
reklama
Patrycja wiataj :tak::tak:
super że Maksio grzeczniutki:tak::tak:
czekamy na foteczki jak tylko się pozbierasz
a znając Ciebie to bedzie to szybciutko:tak:;-);-)
Całusy dla Maleństwa
 
Do góry